www.suvalkietis.lt
Pagrindinis Suvalkijos krašto informacijos skleidėjas nuo 1942 m.

Jau antrajai „Iki“ gimtadienio žaidimo laimėtojai įteikti elektromobilio rakteliai

Prieš pat Kalėdas prekybos tinklas „Iki“ pasveikino antrojo žaidimo „Iš gimtadienio ratais išvažiuojam!“ elektromobilio laimėtoją. Aplinkai draugiško „Volkswagen ID.3 Pure Power“ rakteliai gruodžio 23 dieną įteikti Ingridai Pavilonienei iš Marijampolės.

Antrasis laimėtas elektromobilis laimėtojai padovanotas Marijampolėje, prie Vytauto g. 48a esančios „Iki“ parduotuvės. Elektromobilį laimėjusi Ingrida Pavilonienė sako, kad tai – geriausia Kalėdų dovana.

„Iki“ parduotuvėse apsiperku dažnai. Prasidėjus žaidimui ėmiau rinkti ir registruoti čekius, kad gaučiau 10 Eur dovanų kortelę. O galiausiai sulaukiau kalėdinės staigmenos – laimėjau automobilį. Žinoma, iš pradžių buvo sunku patikėti tokia naujiena, bet kai man buvo įteikti elektromobilio rakteliai, sėdėjau jame, čiupinėjau vairą ir supratau, kad tikrai laimėjau“, – sako buhaltere dirbanti moteris.

I. Pavilonienė pasakoja, kad vyrui naujieną apie laimėtą automobilį pranešė surengdama nedidelę šventę su balionais, tačiau jis negalėjo patikėti, kol ji neparodė prekybos tinklo svetainėje paskelbto laimėjimo. Tuomet sutuoktinis labai apsidžiaugė. Pirmiausia moteris sako norinti pasidžiaugti automobiliu su šeima ir draugais, o tuomet nuvykti prie jūros arba į sostinę pasižiūrėti eglutės.

I. Pavilonienė sako, kad gruodį jos vyras švenčia jubiliejų, tad elektromobilis yra ne tik Kalėdų, bet ir tikrų tikriausia gimtadienio dovana.

„Iki“ žaidime „Iš gimtadienio ratais išvažiuojam!“ iki metų galo dar galima laimėti vieną aplinkai draugišką elektromobilį „Volkswagen ID.3 Pure Power“.

Ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų jūsų patirtį. Manome, kad jums tai tinka, bet galite atsisakyti, jei norite. Priimti Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika