Užs. 621


 

Dalį „Suvalkiečio“ žinių ir naujienų galima skaityti naujienų dalijimosi platformoje etaplius.lt, pasirinkus Marijampolės regioną.

 


Jokia paslaptis

Pažinimo laboratorija

Sekite mus:

 

Apskaitos paslaugos lydi nuo įmonės „gimimo“ iki „mirties“

Nusprendus „sukti“ vieną ar kitą verslą, potencialiai geros idėjos, deja, neužteks. Jau pačioje pradžioje, kai tvarkomi su įmonės steigimu susiję reikalai, dažnas ima piktintis dėl bereikalingos biurokratijos. Deja, legaliame verslo pasaulyje kiekvienai įmonei yra taikomos vienodos taisyklės ir reikalavimai. Vienas pirmųjų darbų – nuspręsti, kokio juridinio asmens pavadinimo santrumpa puikuosis greta įmonės vardo. Vienas dažniausių pasirinkimų, o tiksliau – sprendimų, priimtų įvertinus atitinkamus niuansus – uždaroji akcinė bendrovė. Svarbu pabrėžti, jog, be kitų ypatybių, UAB – ribotos civilinės atsakomybės privatus asmuo, kai šios nariai už įsipareigojimų nevykdymą atsako tik įmonės, o ne asmeniniu turtu. Žinant, koks „֧slidus“ reikalas yra tas verslo pasaulis, tai – tikrai gana reikšmingas saugumo garantas. Kitas svarbus darbas, besitęsiantis nuo pat įmonės „gimimo“ iki „mirties“ – UAB ir kito pasirinkto veiklos tipo apskaita. 

Kalbant konkrečiai apie UAB atvejį, vadovui leidžiama nuspręsti, kam patikėti savo įmonės apskaitos tvarkymą. Etatinis buhalteris arba buhalterinių paslaugų įmonės: du variantai, tarp kurių galima rinktis. Pirmuoju atveju jūsų įmonėje, atsižvelgiant į apskaitos apimtį, dirbs pilną ar dalį etato dirbantis buhalteris. Neretai tenka samdyti ir kelis šios srities specialistus – vyriausiąjį buhalterį ir jo padėjėją/us. Konkrečiai aktualias apskaitos paslaugas, pasirašę  sutartį, galite pirkti ir iš specializuotos buhalterinės bendrovės. Tokiu atveju yra mokama ne už išdirbtą laiką, bet atliktų darbų kiekį. 

Apskaitos bendrovių paslaugas renkasi įmonių vadovai, kurių prioritetas yra racionalus įmonės išteklių naudojimas. Pagalvokite, ar jums priimtiniau buhalteriui (o gal – keliems) mokėti už išdirbtą laiką (tikėtina, jog, dėl nevienodo darbo krūvio, tikrai ne visą dieną jo kabinete darbai virte verda) ar konkrečiai atliktus darbus? Lyginant buhalterinių įmonių įkainius už konkrečios užduoties atlikimą, išsirinksite priimtiniausią variantą. 

Apskaitos paslaugų pirkimas patrauklus dar ir dėl to, jog nuo vadovo pečių nukrenta tokie papildomi rūpesčiai kaip darbo sąlygų buhalteriui užtikrinimas. Dažniausiai apskaitos paslaugos yra atliekamos nuotoliniu būdu, tad buhalteriui nereikės net papildomos kėdės! O kur dar tokie niuansai kaip techninė įranga, specializuotos kompiuterinės programos, kvalifikacijos kėlimas ir kita. 

Taigi, įvertinus visus „kabliukus“, akivaizdu, jog apskaitos įmonių paslaugos – dėmesio vertas sprendimas. Daugiau informacijos apie UAB apskaitos tvarkymą bei galimybę šią paslaugą užsisakyti rasite paspaudę šią nuorodą https://joola.lt/buhalterines-apskaitos-paslaugos/uab-buhalterija/

Komentarai baigti.

Naujausia informacija

     

    Jau galite užsiprenumeruoti „Suvalkietį“ neišeidami iš namų.

    Taip pat galite užsakyti skelbimą, sveikinimą ar užuojautą.