www.suvalkietis.lt
Pagrindinis Suvalkijos krašto informacijos skleidėjas nuo 1942 m.

Sausio 26 d. „Suvalkietyje“ skaitykite:

Tarsi koralų vėrinys, sidabru apkraštuotas…

„Sidabra“ su šokių grupės „Vilga“ šokėjomis 2011 metais Turkijoje...
„Sidabra“ su šokių grupės „Vilga“ šokėjomis 2011 metais Turkijoje…

Aliuzija šmėstelėjo natūraliai: 35-erių metų bendro (šeimos) gyvenimo sukaktis vadinama koraline. O iš už jūrų marių pas mus atgabentais koralų vėriniais, karoliais jau nuo seno mielai puošėsi merginos Dzūkijoje ir pas mus (sako, čia tie vėriniai buvę prabangesni, daugiau eilių turėję…), būtent koralų vėriniai dabar laikomi ir tautinio šių regionų kostiumo dalimi…

Paramos vakaras – gerų darbų Marijampolės visuomenei tąsa

Marijampolės  „Rotary“ klubo prezidentas Vytenis Kupstas ragino daryti gerus darbus, nes jie prasmingi.
Marijampolės „Rotary“ klubo prezidentas Vytenis Kupstas ragino daryti gerus darbus, nes jie prasmingi.

Šeštadienį Marijampolės „Rotary“ klubas sukvietė visuomenę į Paramos vakarą, kurio tikslas kilnus – surinktas lėšas už koncertą paaukoti Marijampolės ligoninėje kuriamai Skausmo klinikai.

Marijampolės savivaldybė pirmoji šalyje laimėjo Jaunimo sostinės vardą

Savivaldybės administracija Aistę Rutkauskienę ir Vladą Polevičių pasitelkė parengti projektą Jaunimo sostinės konkursui.
Savivaldybės administracija Aistę Rutkauskienę ir Vladą Polevičių pasitelkė parengti projektą Jaunimo sostinės konkursui.

Marijampolės savivaldybės administracija šiomis dienomis dalijasi gera žinia – Marijampolė gavo „Lietuvos jaunimo sostinės 2023 m.“ titulą. Jaunimo reikalų departamentas (JRD) prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos pernai paskelbė finansavimo konkursą „Lietuvos jaunimo sostinė 2023 m.“, kuriame galėjo dalyvauti visos savivaldybės.

Juozas Gaižauskas: „Vytautas Mačernis man pasakojo, kad Anapus yra visiškai aišku, kas vyksta Šiapus“

Juozas Gaižauskas pristato jau trečią savo knygą.
Juozas Gaižauskas pristato jau trečią savo knygą.

Aktoriui, atlikėjui ir rašytojui Juozui Gaižauskui dveji praėję metai buvo itin dosnūs: per pandemiją atradęs savyje begalinį troškimą rašyti, Juozas su savo skaitytojais pasidalijo dviem knygomis – „Dievas su šlepetėmis“ ir „Tigras, glostantis pėdas“. Abi jas skaitytojai iškėlė į populiariausiųjų dešimtukus ir išgraibstė ne po vieną tiražą. Prieš šventes Juozas netikėtai paskelbė apie naują savo kūrinį – poetui Vytautui Mačerniui skirtą knygą „Žaižaruojančios dangaus skeveldros“.

Ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų jūsų patirtį. Manome, kad jums tai tinka, bet galite atsisakyti, jei norite. Priimti Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika