www.suvalkietis.lt
Pagrindinis Suvalkijos krašto informacijos skleidėjas nuo 1942 m.

Vasario 12 d. „Suvalkietyje“ skaitykite:

Vidaus reikalų ministrė: labai atidžiai sveriame Lietuvos policijos reformą

Vidaus reikalų ministrė Agnė Bilotaitė.
Vidaus reikalų ministrė Agnė Bilotaitė. Nuotraukos iš VRM archyvo

Vakar Marijampolėje viešėjo vidaus reikalų ministrė Agnė Bilotaitė. Ministrė susitiko su Marijampolės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos, Marijampolės apskrities VPK pareigūnais, kalbėjosi su Savivaldybės vadovais. Įvyko susitikimas su Regiono plėtros taryba ir vietos verslininkais. Vizito išvakarėse ministrė mielai sutiko atsakyti į „Suvalkiečio“ skaitytojus dominančius klausimus…

Meilėje turi tilpti ir romantika, ir racionalumas, ir pagarba vienas kitam

Edita ir Paulius Liškauskai susipažino sportuodami, o romantiškos žiežirbos ėmė  kibirkščiuoti kartu vedant „Auksinį protą“ Marijampolėje.
Edita ir Paulius Liškauskai susipažino sportuodami, o romantiškos žiežirbos ėmė kibirkščiuoti kartu vedant „Auksinį protą“ Marijampolėje.

Kai mažylis chuliganas Kupidonas sugalvoja kur nors nuplasnoti savo mažais sparniukais, tai ir nuplasnoja, iš rankų nepaleisdamas lanko su meilės strėlėmis – nesvarbu jam, ar tai kokios gamyklos cechas, ar paplūdimys, ar sporto klubas. Taigi jis, nenuspėjamasis Kupidonas, vieną gražią dieną užsuko į Marijampolės aikido aikikai mokyklą. Nutūpė šis išdykėlis ant tatamio ir paleido savo meilės strėles į Pauliaus ir Editos širdis, kai šie rimtai užsiiminėjo Rytų kovos menu. O 2021-ųjų rugsėjį Kupidonas galėjo triumfuoti: pora susituokė!

Atvirai apie švietimo opas

66 metų Valentina Orvidienė nutarė, kad jau gana dirbti, metas užleisti vietą kitiems.
66 metų Valentina Orvidienė nutarė, kad jau gana dirbti, metas užleisti vietą kitiems.

Valentina Orvidienė gruodį baigė karjerą Marijampolės „Saulės“ pradinėje mokykloje, kur direktore dirbo 15 metų. Bendras jos pedagoginis stažas – 48 metai. Kai šitiek metų esi švietimo sistemoje, tikrai turi kuo pasidalinti – savo įžvalgomis apie bendrą padėtį, apie mokytojo autoritetą, tėvų vaidmenį ir kita. O šiuo atveju ji savo patirtį gali palyginti ir su Norvegijos patirtimi, nes ten dažnai lankyta dukros šeima.

Kazlų Rūdos ligoninės nebeliko, kas laukia kitų gydymo įstaigų?

Kazlų Rūdos ligoninė prijungta prie PSPC.
Kazlų Rūdos ligoninė prijungta prie PSPC.

Remiantis Sveikatos apsaugos ministerijos Komunikacijos tarnybos informacija, sausio pabaigoje sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys pristatė sveikatos priežiūros įstaigų tinklo pertvarką, kuri yra vienas svarbiausių XVIII Vyriausybės programoje numatytų darbų. Šios pertvarkos tikslas – geresnė gyventojų sveikata ir kokybiškesnės sveikatos priežiūros paslaugos. Įstaigų tinklą pertvarkyti planuojama iki 2025 metų, o su tuo susijusius projektus numatoma baigti įgyvendinti iki 2027 metų.


Ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų jūsų patirtį. Manome, kad jums tai tinka, bet galite atsisakyti, jei norite. Priimti Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika