www.suvalkietis.lt
Pagrindinis Suvalkijos krašto informacijos skleidėjas nuo 1942 m.

Kokios verslo dovanos – pasiteisina?

Natūralu, kad verslininkai ieškodami dovanų savo partneriams, klientams arba darbuotojams – dažniausiai slaptai tikisi iš dovanojimo gauti kuo daugiau naudos ir sau. Tai yra normalu. Taip veikia kiekvienas verslas, kurio tikslas visada yra siekti kuo daugiau. Ne tik finansine prasme, tačiau ir reputacijos gerinimo darbuose.

Taigi, renkantis dovanas – svarbu, kad verslas įteikdamas jas gautų taip pat kuo daugiau naudos. Aptarsime kelias alternatyvas, kurios pasiteisina labiausiai. Įsigyti galima 4office.

Skanu ir sveika

Dažniausiai labai vertinamos tokios verslo dovanos, kurias galima suvalgyti. Žinoma, yra tokių atvejų, kai žmogus nevalgo vieno arba kito, tačiau dažniausiai net ir tada gavęs dovaną – jis ją gali perduoti kitiems. Taigi, tokia dovana, kuri yra skani ir sveika, o tuo pačiu ir puošta Jūsų įmonės logo – ne tik naudinga, tačiau ir efektyvi.

Emblema ant daikto

Kad ir kokia bus dovana – visada apsimoka ant jos dėti logo. Tai yra nemokama reklama, kuri pasiekti ne tik Jūsų partnerius, tačiau dažnai ir kitus žmones, kurie yra aplink. O kuo daugiau tokia reklama plis – tuo daugiau naudos gaus įmonė. Jos verslo vardo žinomumo didinimas – visada apsimoka, tiesa?

Rašymo priemonės ir užrašinės

Dovanai taip pat visada tinka ir rašymo priemonės, užrašinės arba darbo kalendoriai. Jie dažniausiai visada susinaudoja, tad kaip padėka už darbą ir tuo pačiu nemokama reklama – apsimoka. Ir čia reikia Jūsų logo. Tačiau ne per didelio. Svarbu, kad jis neatgrasytų nuo daiktų naudojimo.

Atmintukai 

Galiausiai, kaip dovana visada tinka ir USB. Kuo didesnė talpa – tuo didesnė ir tikimybė, kad šis daiktas bus naudojamas. O kuo jis bus daugiau naudojamas – tuo geriau, kadangi kiekvieną kartą paėmus jį į rankas – žmogus matys Jūsų įmonės vardą. O to ir reikia siekti.

Gera dovana ne tik suartina, tačiau taip pat ir stiprina ryšius. Natūralu, kad dovanoti, palepinti žmones, kurie siejasi su Jūsų verslu – reikia kuo dažniau. Tiesiog tai – atsiperka kur kas labiau nei daugelis galvoja.

Ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų jūsų patirtį. Manome, kad jums tai tinka, bet galite atsisakyti, jei norite. Priimti Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika