www.suvalkietis.lt
Pagrindinis Suvalkijos krašto informacijos skleidėjas nuo 1942 m.

Mugė SUKURTA LIETUVOJE Marijampolėje vyks jau šį šeštadienį!

Mugė SUKURTA LIETUVOJE, subūrusi Lietuviškų prekių ženklų puoselėtojus, vyks kovo 26 dieną, J. Basanavičiaus aikštėje.

Mugės metu lietuvių gamintojai prekiaus gardžiais rankų darbo kepiniais: duona, pyragais, šimtalapiais. O kam konditerijos gaminių saldumo bus negana, galės įsigyti medaus produktų, nuo kurių jau tikrai apsals širdis. Mugė pritraukia gamintojus iš visos Lietuvos, iš Arlaviškių kaimo ir Domeikavos atkeliauja žuvis ir jos gaminiai. Iš Alytaus ir Kauno rajono atvyksta rūkyti, sūdyti mėsos gaminiai nuo užkandžių iki tradicinių lašinių.

Mugės metu galėsite ne tik pasotinti pilvus, bet ir pasidabinti lietuvių kūrėjų išskirtiniais rankų darbo aksesuarais ir juvelyrikos gaminiais. Savo asortimentą siūlys ir tekstilės gamintojai, natūralios odos meistrai, kuriantys išskirtines rankines ir kuprines.

O jei jau galvojate apie Velykas, mugėje rasite kaip papuošti savo namus. Su rankų darbo verbomis, pintinėmis iš vytelių, šiaudiniais zuikučiais ar kitais unikaliais dirbiniais būsite pasiruošę Velykoms.

Kai jau galvojame, kad viskas – pasirodo mugė gali būti dar turtingesnė. Ją papildys sodinukai!

Net 3 didieji Lietuvos sodininkai prekiaus vaismedžiais, vaiskrūmiais, uogakrūmiais ir dekoratyviniais medeliais.

Mugėje dalyvaujantys kūrėjai ir gamintojai buvo atidžiai atrinkti, jog galėtų drąsiai teigti – SUKURTA LIETUVOJE. Mugėje rasite tik Lietuvos prekių ženklus, kurie savo produktą sukūrė Lietuvoje. Organizatoriai taip tikisi paskatinti palaikyti smulkųjį lietuvišką verslą.

Mugė SUKURTA LIETUVOJE vyks kovo 26 dieną, J. Basanavičiaus aikšėje, ją galite aplankyti 10.00 – 16.00 val.

Laukiame visų mugėje!

Ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų jūsų patirtį. Manome, kad jums tai tinka, bet galite atsisakyti, jei norite. Priimti Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika