www.suvalkietis.lt
Pagrindinis Suvalkijos krašto informacijos skleidėjas nuo 1942 m.

Kiekvienos moters svajonė – deimantiniai žiedai

Papuošalai su deimantais tai išskirtiniai papuošalai, kurie užkariaudavo moterų širdis ištisomis epochoms. Tendencijos nuolat keitėsi, tačiau yra kažkas, kas amžinai vienija šiuos papuošalus besirenkančias damas: jos yra atidžios tradicijoms, jautrios smulkmenoms, elegantiškos kiekviename judesyje. Žiedai su deimantais ne tik užpildė valdingų monarchų ir karalių papuošalų dėžutes, bet ir buvo prilyginami garbės ordinams. Įsimylėję vyrai savo ruožtu taip pat spėjo įvertinti šio papuošalo privalumus, nes merginų atsakymas į tokią staigmeną yra vienareikšmis „Taip“!
Jei planuojate žiedo su deimantu pirkimą, turėtumėte žinoti į ką reikėtų atkreipti dėmesį jĮ renkantis https://www.auksoisparduotuve.lt/auksiniai-dirbiniai-su-briliantais/auksiniai-ziedai-su-briliantais.

• Akmens dydis. Deimantas nesunkiai įsilieja į bendrą vaizdą, jei pasirenkate tinkamą dydį. Prie vakarinės suknelės labiau tiks didesnis deimantas. Papuošalai su smulkių akmenėlių sklaida harmoningai derės prie kasdieninio stiliaus ir romantiškų įvaizdžių.

• Taurusis metalas. Čia reikia atsiminti individualius moters norus. Jei rinksitės auksinį deimantinį žiedą, jis gali būti pagamintas iš balto, raudono ar geltono metalo bei įspūdingų jų derinių: tai priklauso nuo to, kas damai labiau patinka. Baltojo aukso žiedas su deimantu yra stebėtinai subtilus ir elegantiškas derinys. O raudono ir geltono aukso fone deimantas atrodo labiau pastebimas ir įspūdingas.

• Dekoravimo dizainas. Moteris išsiskiria santūrumu ir saiko jausmu visame kame. Todėl verta apsvarstyti klasikinius deimantinių žiedų modelius: jie puikiai tiks prie bet kokių mėgiamų papuošalų.

Nuo ko priklauso deimantinio žiedo kaina?

Kaip tikriausiai pastebėjote, deimantų žiedų kainos labai skiriasi. Kodėl toks kainų skirtumas ir kas lemia deimanto kainą?

• Akmens svoris. Deimanto kainą lemia akmens svoris, matuojamas karatais: 1 karatas maždaug lygus 0,2 g. Kuo didesnis akmuo, tuo jis brangesnis. Dideli deimantai laikomi didesniais nei 1 karatas.

• Akmens skaidrumas. Skaidrus deimantas yra daug brangesnis nei drumstas. Deimantai ištiriami tik profesionalaus laboratorinio tyrimo metu, tačiau jie neabejotinai turi įtakos papuošalo vertei.

• Deimanto spalva yra svarbi savybė, kuri taip pat lemia ir jo vertę. Dažniausiai deimantai yra skaidrūs akmenys. Unikalūs neįprastų spalvų akmenys yra daug retesni, todėl jų kaina yra daug didesnė.

Deimantinio žiedo savybė atspindėti visą jį supančią šviesą daro jį išskirtiniu tarp visų brangakmenių.

Ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų jūsų patirtį. Manome, kad jums tai tinka, bet galite atsisakyti, jei norite. Priimti Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika