www.suvalkietis.lt
Pagrindinis Suvalkijos krašto informacijos skleidėjas nuo 1942 m.

Kaip pasirinkti tinkamą sporto programą turint sveikatos problemų?

Kaip pasirinkti tinkamą sporto programą turint sveikatos problemų?

Svarbiausias kūno rengybos tikslas yra jaustis gerai. Suvokti savo sugebėjimus, nuolat tobulinti save, jaustis saugiai ir pasitikėti savimi visose gyvenimo srityse. Esant tokiam įtemptam gyvenimo būdui, neabejotinai svarbų vaidmenį atlieka sąmoninga ir sisteminga fizinė veikla, kuri gali būti atliekama įvairiais pratimais, visapusiškai veikiančiais mūsų psichosomatinę asmenybę. Jie – tarsi „įrankiai“ siekiant sveikos ir aktyvios gyvensenos tikslų. Ir kaip darbo efektyvumas priklauso nuo tinkamai parinktų ir naudojamų priemonių, taip mūsų veiklos efektyvumas rūpinantis sveikata ir fiziniu pasirengimu didele dalimi priklauso nuo tinkamai parinktų fizinio aktyvumo formų. Todėl verta susipažinti su gausiu klubų ir sveikatingumo centrų siūlomu užsiėmimų spektru, kad galėtume pasirinkti „įrankius“ pagal jų paskirtį, mūsų galimybes ir užsibrėžtą treniruočių tikslą.

Ne visada užtenka tik fizinės veiklos lauke ar pratimų sporto klube.

Ypač turint sveikatos problemų, didelę nauda duoda tiek kineziterapeutų pagalba ar fizioterapiniai pratimai. Sergantys dažmai kreipiasi į kineziterapeutą dėl reabilitacijos po traumos, kuri galėjo atsirasti po to, kai bandė mankštintis sporto salėje arba dėl atsirandančios profesinės problemos, pvz., nugaros skausmo ar pasikartojančių traumų. Kineziterapeutas gali padėti mums reabilituotis, padėti atsigauti ir suprasti, ką galime pakeisti, kad sumažintume riziką vėl susižaloti. Prevencija visada yra geriau nei gydymas, todėl prieš mankštinantis sporto salėje yra puiki idėja pasitarti su kineziterapeutu.

Jei esame linkę į traumas, gali būti protinga susisiekti su kineziterapeutu, sporto klubas Vilnius, kad kuo greičiau sumažintumėte traumų riziką. Tai gali sutaupyti daug skausmo, pinigų ir nedarbingą laikotarpį.

Yra daug scenarijų, pagal kuriuos galima diagnozuoti ligą, ir vienintelė jūsų gydytojo siūloma galimybė yra gydyti ligą vaistais.

II tipo diabetas, širdies ligos ir osteoartritas yra būklės, kai pacientai turi valdyti savo būklę, o ne gydyti ligą. Remdamasis diagnoze ir išsamaus įvertinimo rezultatais, kineziterapeutas gali padėti mums atlikti tinkamą mankštos programą, kuri padės susidoroti su liga.

Ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų jūsų patirtį. Manome, kad jums tai tinka, bet galite atsisakyti, jei norite. Priimti Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika