www.suvalkietis.lt
Pagrindinis Suvalkijos krašto informacijos skleidėjas nuo 1942 m.

Kada dar galima sutvarkyti įskilusį stiklą?

Įskilęs stiklas dažnai yra gyvenimo faktas, kai paveikslų rėmai, veidrodžiai, virtuvės stiklo indai ar durų stiklai susiduria su kietais daiktais. Trumpi įtrūkimai gali greitai išsivystyti į ilgus, kurie reiškia viso stiklo gaminio pabaigą. Bet jūs galite greitai ir nebrangiai suremontuoti tą stiklą ir neatsilikti nuo visiško pakeitimo epoksidine derva bei naudingo peilio ašmenimis. Įskilusio stiklo tvirtinimas dviejų dalių epoksidine derva. Stiklo įtrūkimų taisymo „pasidaryk pats“ tikslas – sumažinti įtrūkimo atsiradimą ir sulaikyti įtrūkimą bei neleisti jam plisti. Stiklo remontas nepadarys įtrūkimo visiškai nepastebimo iš visų pusių. Greičiau tai yra kosmetinis pataisymas, kuris sumažina vizualinį įtrūkimo vaizdą. Žiūrint iš tam tikrų kampų, suremontuoto plyšio gali ir nesimatyti. Iš kitų kampų įtrūkimas bus matomas.

Dviejų dalių epoksidinė derva susideda iš dervos ir kietiklio. Nė vienas neveiks savaime. Turėsite išpurkšti dvi medžiagas ir jas sumaišyti. Smulkiems remonto darbams geriausia pirkti epoksidą dviejų cilindrų švirkšte. Šis švirkštas reguliuoja dervos ir kietiklio srautą, kad jie išliktų tinkamoje proporcijoje. Nesvarbu, ar klijuojate stiklą vietoje, ar dirbate su atskirais stiklo gabalėliais, jums nereikės jaudintis dėl epoksidinės dervos pertekliaus. Jūs paliksite perteklių vietoje ir leisite visiškai išdžiūti. Kai epoksidinė derva sukietės, ją nupjausite skustuvo ašmenimis arba peilio ašmenimis.

Dviejų dalių epoksidinių metodų galima taisyti paveikslų stiklus, durų stiklus ar durų bortelius, vieno stiklo paketus, veidrodžius, stiklo plyteles. Virtuvės stiklinius indus, kurie nebus šildomi, taip pat dažnai galima taisyti. Įskilusį telefoną ar planšetinio kompiuterio stiklą galima taisyti ribotai. Nors įtrūkimas bus matomas, taisymas neleis stiklui iškristi ir neleis įtrūkimui pailgėti. Be to, jis išlygins įtrūkimą ir sumažins aštrų įdubimą. Apvalūs smūginiai įtrūkimai dažniausiai atsistato geriausiai, jei jų skersmuo ne didesnis kaip 1 centimetras. Ilgi įtrūkimai turi būti ne didesni kaip 12 centimetrų. Stiklo taisymas veiks tik ant vieno stiklo. Šiuo metodu netaisykite mikrobangų krosnelės durų stiklo, dvigubo stiklo langų, dušo ar vonios durų stiklo arba automobilių stiklai.

Ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų jūsų patirtį. Manome, kad jums tai tinka, bet galite atsisakyti, jei norite. Priimti Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika