www.suvalkietis.lt
Pagrindinis Suvalkijos krašto informacijos skleidėjas nuo 1942 m.

Kazlų Rūda kviečia apšviesti miestą

Kazlų Rūdos savivaldybė kviečia Kazlų Rūdos miesto gyventojus, įmones, verslo atstovus apšviesti jiems priklausančius pastatus ir taip prisidėti prie miesto gražinimo. Dalyvaujantiems apšvietimo projekte numatomas skatinimas (kompensacija už apšvietimo įrengimą): kompensuojama 50 proc. patirtų išlaidų, bet ne mažiau kaip 500 Eur ir ne daugiau nei 1000 Eur. Bendra fiziniams asmenims numatoma kompensacijos suma fiziniams asmenims – 2000 Eur, verslo atstovams – 3000 Eur.

Dalyvavimo apšvietimo konkurse sąlygos:

1. Apšviesto pastato fasadas turi aiškiai matytis nuo adreso gatvės (nutolęs ne daugiau kaip 50 m).

2. Prioritetas yra teikiamas pagrindinėse miesto gatvėse esantiems pastatams (Vytauto, Borisevičiaus, Žemaitės, Marijampolės, S. Daukanto, Vilniaus, Čiurlionio g.).

3. Prioritetas teikiamas privačioms maitinimo, paslaugų, prekybos, gydymo įstaigoms (ir tais atvejais, kai jos nepatenka į pagrindinių miesto gatvių sąrašą).

Norint dalyvauti konkurse prašome atsiųsti 3 pastato fasado nuotraukas: vieną įamžintą dienos metu, dvi – tamsiu paros metu. Jau įrengus apšvietimą – vieną nuotrauką tamsiu paros metu su tuo apšvietimu.

Konkurse dalyvaus tie objektai, kurie iki birželio 1 d. atsiųs planuojamo apšviesti pastato nuotrauką, o iki liepos 15 d. atsiųs fotografiją su jau apšviestu pastatu adresu priimamasis@kazluruda.lt.
Gavus pastatų nuotraukas su apšvietimu (ir prieš įrengiant apšvietimą), jos bus viešinamos Kazlų Rūdos savivaldybės „Facebook“ paskyroje. Daugiausia patiktukų surinkusių nuotraukų savininkai gaus piniginius prizus nuo 500 iki 1000 Eur.

Užs. 614.

Ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų jūsų patirtį. Manome, kad jums tai tinka, bet galite atsisakyti, jei norite. Priimti Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika