www.suvalkietis.lt
Pagrindinis Suvalkijos krašto informacijos skleidėjas nuo 1942 m.

Depiliacija vašku – ką reikėtų žinoti?

Šiais laikais, rinkoje egzistuoja įvairių būdų depiliacijai atlikti. Nors daugelis žmonių vis dar naudoja paprastą skustuką, populiariausio pasirinkimo titulą ima užimti naujas variantas. Depiliacinis vaškas – nebrangi, patogi ir odai daug palankesnė priemonė. Visgi, tam, jog pastaroji tinkamai atliktų savo darbą, itin svarbu išmanyti, kaip tiksliai reikėtų atlikti šią procedūrą.

Depiliacijos vašku ypatumai

Jeigu depiliaciją vašku nusprendėte atlikti paprasčiausiai savo namuose, reikėtų atsiminti keletą esminių taisyklių. Pirmiausiai – niekuomet netepkite itin karšto vaško. Svarbu, jog šis bent šiek tiek atvėstų, kitu atveju, galite neigiamai paveikti savo odą. Taipogi, naudojamos priemonės sluoksnis turėtų būti pakankamai plonas. Geriausia, jog savo kūną depiliacijai taip pat paruoštumėte iš anksto. Tai reiškia, kad Jūsų oda turėtų būti švari, o patys plaukeliai siektų bent 4-5 milimetrų ilgį. Atminkite, jog vašką reikėtų tepti plaukų augimo kryptimi. Taipogi, po procedūros palepinkite savo odą ir šiek tiek ją nuraminkite. Tačiau, reikėtų nepamiršti, kad depiliacija vašku ne visuomet yra pats geriausias pasirinkimas. Pastaroji ne itin tinka tiems, kurie serga diabetu ar turi sutrikusią kraujotaką.

Depiliacinio vaško rūšys

Dabartinėje rinkoje egzistuoja kelios skirtingos depiliacinio vaško rūšys. Pastarosios pasižymi šiek tiek skirtingomis kainomis ir naudojimo būdais. Juostinis vaškas – ganėtinai populiarus pasirinkimas. Jį naudoti yra paprasta, o į pagalbą dažniausiai pasitelkiamos ir specialios juostelės. Kasetinis depiliacinis vaškas yra itin panaši alternatyva, naudojama praktiškai tokiu pačiu principu. Tačiau, populiariausiu variantu vis dar išlieka plėvelinis. Tokį vašką reikia pašildyti bei tepti specialia mentele. Pastarajam sustingus, susidariusi plėvelė yra nuplėšiama, kartu pašalinant ir nenorimus plaukelius. Visgi, reikėtų atminti, jog rinkoje egzistuoja papildomų vaško rūšių, pavyzdžiui, skirtų specialiai vyrams. Taipogi, galite rasti ir tokių variantų, kurie labiau tinka itin jautriai odai.

Depiliacijos vašku privalumai

\Depiliacija vašku turi išties nemažai privalumų. Pirmiausiai – tokią procedūrą atlikti paprasta, ji yra išties greita. Taipogi, pastaroji gali pašalinti visų tipų plaukelius, tinka daugelio žmonių odai. Vertėtų paminėti, jog depiliacijos vašku nereikia atlikti taip dažnai, kaip, pavyzdžiui, naudojant skustuką. Dažniausiai plaukeliai atauga tik po mėnesio ar net kiek ilgesnio laikotarpio, todėl tai išties patogus pasirinkimas. Be to, pastarieji įprastai būna kur kas plonesni ir silpnesni. Taipogi, vašku atlikta depiliacija odą palieka švelnią ir pakankamai lygią. Dėl šių priežasčių, toks pasirinkimas populiarėja vis labiau. 

Ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų jūsų patirtį. Manome, kad jums tai tinka, bet galite atsisakyti, jei norite. Priimti Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika