www.suvalkietis.lt
Pagrindinis Suvalkijos krašto informacijos skleidėjas nuo 1942 m.

Kokie maisto papildai reikalingi katėms?

Vienas iš geriausių būdų išlaikyti kates sveikas ir laimingas – gerai jas maitinti. Katėms reikia visų reikiamų maistinių medžiagų tinkamomis proporcijomis, kad jos augtų, išlaikytų savo kūną, būtų aktyvios, išvengtų ligų ar traumų ir atsigautų nuo jų. Kadangi sveika mityba yra labai svarbi, naminių gyvūnėlių tėvai turi žinoti, kas yra maistingas kačių maistas. Štai ką reikia žinoti apie kačių mitybą.

Kačių mityba: kokios yra pagrindinės kačių maistinės medžiagos? Maistingosios medžiagos yra dietos sudedamosios dalys, kurios atlieka tam tikras kūno funkcijas. Katės gali gauti reikalingų maistinių medžiagų iš įvairių ingredientų. Pavyzdžiui, kalcio (maistinės medžiagos) gali gauti iš tokių ingredientų kaip kaulai, kaulų miltai, pieno produktai, organų audiniai, mėsa, ankštiniai augalai ir mineralinis papildas. Maistinės medžiagos skirstomos į vieną iš šešių kategorijų: Baltymas. Riebalai. Angliavandeniai. Vitaminai katėms. Mineralinis vanduo. Techniškai energija nėra maistinė medžiaga, tačiau ji vis tiek yra svarbi katės dietos dalis. Mitybos energija, matuojama kilokalorijomis (taip pat vadinama kalorijomis), gaunama iš riebalų, baltymų ir angliavandenių.

Kuriuose kačių ėdaluose yra visos būtiniausios maistinės medžiagos? Paprastas būdas užtikrinti, kad katės gautų visas reikalingas maistines medžiagas – pirkti tik tuos maisto produktus, kurių etiketėse yra Amerikos pašarų kontrolės pareigūnų asociacijos (AAFCO) pareiškimas apie maistinių medžiagų tinkamumą.

Ieškokite ko nors, panašaus į vieną iš šių dviejų sakinių: Gyvūnų šėrimo bandymai, naudojant AAFCO procedūras, patvirtina, kad Yummy Cat Food suteikia visavertę ir subalansuotą mitybą suaugusiųjų priežiūrai, augimui ir dauginimuisi arba visais gyvenimo etapais. maistas yra sukurtas taip, kad atitiktų AAFCO Cat Food Nutrient Profiles nustatytus mitybos lygius, skirtus suaugusiųjų priežiūrai, augimui ir dauginimuisi arba visais gyvenimo etapais.

Dabar atidžiau pažvelkime į maistinių medžiagų vaidmenį katės organizme. Šias nepakeičiamas aminorūgštis, kaip ir kitas katėms būtinas maistines medžiagas, geriausiai aprūpina mėsa ir kiti gyvūnų audiniai, o tai prasminga, kai pagalvoji. Kodėl organizmas turėtų eikvoti išteklius gamindamas maistines medžiagas, kurių gausu grobio gyvūnuose, kuriuos ėdė katės? Ką reiškia žali baltymai? Baltymai, ypač gyvuliniai, yra brangūs. Kai kurie kačių maisto gamintojai sumažina išlaidas, įtraukdami tik minimalų baltymų kiekį, kurio reikia katėms išgyventi, o ne daugiau, kad padėtų joms klestėti.

Ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų jūsų patirtį. Manome, kad jums tai tinka, bet galite atsisakyti, jei norite. Priimti Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika