www.suvalkietis.lt
Pagrindinis Suvalkijos krašto informacijos skleidėjas nuo 1942 m.

Birželio 15 d. „Suvalkietyje“ skaitykite:

Netikslūs adresai Marijampolės krašte: daugiausia aptinkama Liudvinavo ir Šunskų seniūnijose

Netikslus gyvenamosios vietos adresas gali sukelti daug problemų. Netikslus gyvenamosios vietos adresas gali sukelti daug problemų.

Trys tūkstančiai – tiek šiuo metu Marijampolėje ir jos savivaldybės apylinkėse yra asmenų, kurių deklaruotos gyvenamosios vietos adresas netikslus. Dėl šio netikslumo gyventojai gali negauti laiškų ar paštu siunčiamų svarbių dokumentų. Šie asmenys taip pat rizikuoja nesulaukti „Sodros“ išmokų, kitų institucijų siunčiamų dokumentų. Gyventojams kyla grėsmė ir laiku nesulaukti medikų ar ugniagesių pagalbos, nes gali būti, kad vykdamos į nelaimės vietą dėl netikslaus adreso specialios tarnybos sugaiš brangų laiką.

Išasfaltuoti sodų bendrijų keliai tampa masalu vairuotojams ekstremalams

Paparčio gatvės sodininkai prašo įrengti dar vienus greičio mažinimo kalnelius.
Paparčio gatvės sodininkai prašo įrengti dar vienus greičio mažinimo kalnelius.

Posėdžiavo Marijampolės savivaldybės Saugaus eismo komisija. Svarstyti klausimai dėl eismo organizavimo mūsų mieste ir kaimiškose seniūnijose.

Nepatekime į prekiautojų nelegaliais augalų apsaugos produktais žabangas

Sutikime: ne visus kenkėjus iš daržų ir sodų galime išvyti naudodami sodą, skystą muilą, druską, actą ar citrusinių vaisių purškalą. Žinoma, daržas be chemijos – kiekvieno svajonė. Bet jei tenka griebtis už galvos, matant, kaip akyse kenkėjai pražudo mūsų puoselėtas daržoves ar vaisius, teks imtis neprofesionalams skirtos chemijos.

Konstitucinis teismas spręs, ar Vyriausybės galimybės lemti mokyklų pertvarką neprieštarauja KonstitucijaiĮstaigų vadovai vieningi: jeigu bus įgyvendinti reikalavimai Vyriausybės nutarimu patvirtintose taisyklėse, kaimo gimnazijų neliks. Įstaigų vadovai vieningi: jeigu bus įgyvendinti reikalavimai Vyriausybės nutarimu patvirtintose taisyklėse, kaimo gimnazijų neliks.

Remiantis Konstitucinio Teismo informacija, priimtas nagrinėti prašymas ištirti teisinio reguliavimo, susijusio su Vyriausybės įgaliojimais nustatyti kriterijus, lemiančius savivaldybių mokyklų reorganizavimą ar likvidavimą, atitiktį Konstitucijai…

Ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų jūsų patirtį. Manome, kad jums tai tinka, bet galite atsisakyti, jei norite. Priimti Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika