www.suvalkietis.lt
Pagrindinis Suvalkijos krašto informacijos skleidėjas nuo 1942 m.

Liepos 9 d. „Suvalkietyje“ skaitykite:

Lietuvos ir Lenkijos prezidentai: „Suvalkų koridorius saugus“


Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda ketvirtadienį susitiko su Lenkijos vadovu Andžejumi Duda prie Lietuvos ir Lenkijos sienos Suvalkų ruože, o pavakare abu vadovai lankėsi Marijampolėje įsikūrusiame Lietuvos Didžiojo Kunigaikščio Vytenio bendrosios paramos logistikos batalione, čia surengė ir spaudos konferenciją.


Savo jubiliejų Marijampolės aeroklubas šventė danguje ir žemėje


Į praėjusį šeštadienį Sasnavos aerodrome vykusią aviacijos šventę, skirtą Marijampolės miesto 230 metų sukakčiai ir Marijampolės aeroklubo 45-mečiui paminėti, ratuoti ir pėsčiomis sugužėjo tūkstančiai žmonių. Taip taip – pėsčiomis po keletą kilometrų, nuo senojo plento pakelėse, nuo apgultame Sasnavos miestelyje paliktų automobilių. Arčiau privažiuoti pasisekė tiems, kurie susiruošė gerokai prieš šventės atidarymą.

Kalvarijos poliklinikai sukako 25-eri

Liepos 1-ąją Kalvarijos polik-linikoje skambėjo daug gražių žodžių medikams. Tikėtina, kad padėkos žodžių jie sulaukia kasdien iš savo pacientų, bet tądien buvo ypatinga proga – įstaigos 25-metis.


Gėlynai ne tokie gražūs ir šiukšlės prie įstaigų nepuošia


„Suvalkiečio“ redakcija sulaukia vis daugiau skaitytojų pastebėjimų apie tai, kas gražu mūsų mieste, o ką reikėtų tvarkyti, keisti. Dažnai džiaugiamasi suremontuotomis gatvėmis ir šaligatviais, bet pastebima ir miestą tikrai nepuošiančių dalykų.
Ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų jūsų patirtį. Manome, kad jums tai tinka, bet galite atsisakyti, jei norite. Priimti Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika