www.suvalkietis.lt
Pagrindinis Suvalkijos krašto informacijos skleidėjas nuo 1942 m.

Kaip paprastai perdažyti baldus?

Tinkamai nudažę baldus padėsite atnaujinti senus medinius namų elementus. Nesvarbu, ar norite kreidinės, matinės ar blizgios apdailos, yra begalės galimybių. Ir šiuo metu yra daugybė puikių baldams skirtų dažų, iš kurių galite rinktis – kad tiktų dirbiniui, su kuriuo dirbate, ir papildytų jūsų interjero dizaino schemą. Baldų dažymas yra gana paprastas „pasidaryk pats“ projektas, kurį atlikti gali būti smagu, be to, tai reiškia, kad galite išgelbėti ir atnaujinti baldus, kurie kitu atveju būtų atsidūrę sąvartyne. Nesvarbu, ar norite dažyti medinius, laminato ar metalinius baldus, dirbate su senu šeimos palikimu, ar puošiate naujausią brangakmenį, kurį radote eBay, „Facebook Marketplace“ ar vintažinėje parduotuvėje. Sužinokite, kaip gruntuoti ir tinkamai nudažykite kūrinį, kad gautumėte profesionaliai atrodančius rezultatus.

Dažų baldams pasirinkimas

Yra tiek daug skirtingų gaminių ir metodų, kuriais galite dažyti senus baldus. Kalbant apie dažus, baldų dažai turi puikią baldams skirtų purškiamų dažų liniją su įmontuotu gruntu, kad būtų geriau padengtas ir mažiau sluoksnių. Taip pat galite jį naudoti ant metalinių ir laminuotų baldų, kad pasiektumėte puikių rezultatų. Galite rasti taip pat dažų, skirtų specialiai spintelėms ir baldams, kurie puikiai atlieka savo darbą. Tada turėsite apsvarstyti keletą skirtingų kreidinių dažų linijų!

Kreidiniai dažai yra dar vienas puikus baldų dažų tipas, nes paprastai nereikia gruntuoti ir su jais lengva dirbti. Jis greitai džiūsta ir paprastai užtenka tik dviejų sluoksnių. Galite maišyti spalvas, kad sukurtumėte naujus atspalvius arba sukurtumėte dviejų atspalvių efektą, naudodami vieną spalvą ant pagrindo ir kitą spalvą ant stalčių/durelių.

Baldų dažymo procesas

Pradedant darbus, jums reikės drėgnos šluostės, cukraus muilo, smulkaus švitrinio popieriaus ir, jei jūsų gabalas labai senas ir reikia išsamesnio valymo, baltojo acto. Kalbant apie šlifavimą, yra dvi pagrindinės galimybės: šlifuoti rankomis arba elektriniu šlifuokliu. Šiurkštus švitrinis popierius (apie 120 grūdų) yra efektyvesnis už smulkų švitrinį popierių; tačiau jei dirbate pirmą kartą dažydami, galbūt norėsite naudoti smulkesnį švitrinį popierių. Tai užtruks ilgiau, bet mažesnė tikimybė persistengti ir nugraužti paviršių. Visada dirbkite ta pačia kryptimi. Pradėkite atsuktuvu nuimdami visas senas rankenas ir išimdami iš rėmo visus stalčius, kad būtų lengviau juos dažyti. Norėdami pašalinti sunkiai įveikiamas dėmes, naudokite acto tirpalą (du šaukštus 250 ml); pirmiausia išbandykite nedidelį savo baldų plotą.

Užs. 959.

Ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų jūsų patirtį. Manome, kad jums tai tinka, bet galite atsisakyti, jei norite. Priimti Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika