www.suvalkietis.lt
Pagrindinis Suvalkijos krašto informacijos skleidėjas nuo 1942 m.

Transporto valdymas ir ekspedijavimas

Transporto valdymo sistema arba „TMS“ yra platforma, skirta supaprastinti siuntimo procesą. Tai tiekimo grandinės valdymo pogrupis, susijęs su transportavimo sprendimais. TMS leidžia siuntėjams automatizuoti vykdomus procesus ir gauti vertingų įžvalgų, leidžiančių sutaupyti laiko ir sumažinti išlaidas būsimoms siuntoms.

Platinimo įmonės, elektroninės prekybos organizacijos ir visi kiti, kurie reguliariai perveža krovinius, supranta, kad siuntimo procese yra daug judančių dalių, tiek tiesiogine, tiek perkeltine prasme. Nuo kainų siūlymo iki pristatymo – krovinius gabenantys asmenys beveik visada ieško būdų, kaip optimizuoti išlaidas ir pagerinti procesus. Transporto valdymo sistemų (TMS) dėka siuntėjai turi sprendimą, kaip tai padaryti.

TMS privalumai.

Technologinės galimybės: Naudodami transportavimo valdymo sistemą jūs, kaip siuntėjas, turėsite technologiją, kurios jums reikia, kad galėtumėte priimti sprendimus dėl maršruto, pagrįstų kainomis, tranzito laiku ir vežėjų deriniu. Ši centralizuota kainų siūlymo vieta pašalins nereikalingą stresą ir laiką, praleistą užsakymo procese.

Supaprastinkite procesus: TMS gali padėti supaprastinti operatoriaus pasirinkimo procesą, nes leidžia įvertinti siunčiamas prekes ir suderinti jas su tinklo operatoriumi. Tvarkydami visą šį procesą vienoje vietoje, galėsite iš naujo peržiūrėti ankstesnes siuntas ir greitai suderinti panašius krovinius su atitinkamais vežėjais.

Ekspedijavimas: naudodami TMS galite sekti krovinius, esančius kelyje, ir netgi gauti įspėjimus apie bet kokias tranzito išimtis ar nenumatytus vėlavimus iš vienos vietos. Neįmanoma suvaldyti žmogaus klaidų ar gamtos pokyčių, tačiau TMS leis jums pamatyti, kada atsiranda siuntų vėlavimai ir kodėl.

Verslo įžvalgos: patikimos transporto valdymo sistemos suteiks jums išsamių įžvalgų ir ataskaitų teikimo galimybes. Pavyzdžiui, tarkime, kad prižiūrite siuntimo procesą 20 vietų, iš kurių kiekviena išsiunčia penkias siuntas per savaitę. Tai yra 100 siuntimo sąskaitų faktūrų, kurias reikia sukurti ir siuntas įvertinti kiekvieną savaitę. Naudojant TMS, visa informacija bus saugoma vienoje vietoje ir gali būti sukurtos tinkintos ataskaitos, skirtos analizuoti tokius dalykus kaip tarifų ir galutinių sąskaitų faktūrų neatitikimai.

TMS iššūkiai.

Jei dirbate su daugybe skirtingų siuntų, nenorite kalbėtis ar šokinėti iš vienos svetainės į kitą ir prašyti įkainių iš jūsų tinklo operatorių. Įvairių operatorių rinkimas ir kainų siūlymas gali užtrukti daug laiko, todėl atitolsite nuo kitų verslo aspektų, į kuriuos reikia atkreipti dėmesį.

Užs. 961.