www.suvalkietis.lt
Pagrindinis Suvalkijos krašto informacijos skleidėjas nuo 1942 m.

 Liepos 30 d. „Suvalkietyje“ skaitykite:

Vienintelis mokyklos direktorius, kopiantis į kalnus

Himalajuose alpinistų tyko aukščio liga.

Vienus žavi kopimas į kalnus, kitus – nardymas jūrose, o dar kitus – degtukų dėžučių kolekcionavimas. Ir tai nieko nuostabaus, nes visi esame skirtingi. Tai, kad Marijampolės „Ryto“ pagrindinės mokyklos direktorius Vladas KLASAVIČIUS mėgsta kopti į kalnus, eiti į pėsčiųjų žygius, gal ir nieko nuostabaus, bet jis kelionių magija užkrėtė ir visą savo kolektyvą.Himalajuose alpinistų tyko aukščio liga.

Gatvės remontas sujaukė gyventojų ramybę

R. Masioniui apmaudu, kad įvažiavimas į tėvų kiemą susiaurintas dviem metrais.

Nuo pavasario kelininkai triūsia Kalvarijos priemiestyje esančio Santakos kaimo Vilties gatvėje. Atrodo, ko bereikėtų – vien tik džiaugtis, kad nereikės klampoti per purvynus, kad nekils dulkių stulpai sausu oru ir nenusės ant augančių daržovių ir gėlynų. Deja, džiaugiasi ne visi.

Marijampolėje pradedama atnaujinti Vytauto g. esantį pastatą

Netrukus šį pastatą apjuos statybinė tvora.

Valstybės turtą valdanti ir jo priežiūrą užtikrinanti valstybės įmonė Turto bankas pradeda pastato, esančio Marijampolėje, Vytauto g. 28, kapitalinį remontą bei modernizaciją. Bendros investicijos, kurios dengiamos Turto banko bei Europos Sąjungos fondų lėšomis, sieks 2,7 mln. eurų, o atsinaujinusiame pastate įsikurs net 11 valstybės įstaigų.

„Man tai yra džiazas“

Laura Živilė: „Liofilizacija vyksta apie tris paras“.

Laura Živilė. Gimusi ir augusi Marijampolėje. Ekonomistė. Dviejų dukrų mama ir Vytauto žmona. Dabar jos namai ir darbas – Kalvarijoje. „Darbas“ – per daug banalus apibūdinimas to, kuo užsiima ši jauna energija trykštanti moteris. Ji pati susikūrė sau verslą ir gamina mmm… kokio skanumo dalykus! Tai, ką ji daro, pati vadina džiazu, nes tai nuolatinė kūryba, improvizacija ir eksperimentai, kurie įkvepia, o jos produktų gerbėjai negaili aplodismentų net liofilizuotiems svogūnų laiškams, jau nekalbant apie imbierus ar citrinas. Ar mangus. Ar paprastus agurkus. Štai taip!

Ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų jūsų patirtį. Manome, kad jums tai tinka, bet galite atsisakyti, jei norite. Priimti Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika