www.suvalkietis.lt
Pagrindinis Suvalkijos krašto informacijos skleidėjas nuo 1942 m.

Paaiškėjo apšvietimo konkurso dalyviai

Kazlų Rūdos savivaldybė kvietė Kazlų Rūdos miesto gyventojus, įmones, verslo atstovus apšviesti jiems priklausančius pastatus ir taip prisidėti prie miesto gražinimo. Konkurso paraiškos buvo priimamos iki liepos 15 dienos. Norint dalyvauti konkurse buvo prašoma užpildyti nustatytos formos paraišką bei atsiųsti 3 pastato fasado nuotraukas – prieš įrengiant apšvietimą ir po jo.

Šiais metais konkurse sudalyvavo du gyventojai – Jaunimo gatvėje gyvenantis Edgaras Degutis ir Vilniaus gatvės gyventoja Silvija Stankevičienė.

Konkurse buvo numatyta bendra fiziniams asmenims numatoma kompensacijos suma – 2000 eurų, o verslo atstovams ji siekia 3000 eurų.

Dalyvavimo apšvietimo konkurse sąlygos reikalavo, kad apšviesto pastato fasadas aiškiai matytųsi nuo adreso gatvės ir būtų nutolęs ne daugiau kaip 50 metrų. Prioritetas buvo teikiamas pagrindinėse miesto gatvėse esantiems pastatams (Vytauto, V. Borisevičiaus, Žemaitės, Marijampolės, Daukanto, Vilniaus, Čiurlionio g.). Taip pat prioritetas buvo teikiamas privačioms maitinimo, paslaugų, prekybos, gydymo įstaigoms (ir tais atvejais, kai jos nepatenka į pagrindinių miesto gatvių sąrašą).

Konkurse dalyvaujančių abiejų pastatų nuotraukos su apšvietimu (ir prieš įrengiant apšvietimą) bus viešinamos ir Kazlų Rūdos savivaldybės „Facebook“ paskyroje nuo rugpjūčio 1 iki 12 dienos. Per tą laiką daugiausia patiktukų surinkusio ir pirmąją vietą laimėjusio namo savininkai balsavimui pasibaigus gaus 800 eurų kompensaciją, o antrosios vietos laimėtojai – 500 eurų kompensaciją.

„Apie šį konkursą sužinojome iš „Facebook“ žinutės ir jis mus sudomino, nes jau ir pernai mąstėme, kad reikėtų apšviesti mūsų renovuojamą namą. Tai, pasak patarlės, buvo kaip aklai vištai grūdas. Tokia parama yra tikrai vertinga, nors bendros išlaidos namo apšvietimui buvo tikrai didesnės nei galėsime gauti. Tai buvo tarsi savotiškas sportinis interesas, nes kai vakarais pervažiuoju per Kazlų Rūdą, pastebiu, kad čia namai dar mažai kur apšviesti. Mano namo apšvietimas temstant įsijungia automatiškai, ir jau grįžtant namo iš tolo gražiai šviečia“, – džiaugėsi E. Degutis.

E. Degučio namas Jaunimo gatvėje iki ir po apšvietimo įrengimo.

Pasak jo, svarbu ir tai, kad apšvietimas papuošė ne tik jo namą, bet tuo pačiu pagražino ir patį miestą. Vyriškio nuomone, būtų puiku, jei gyventojai ar įvairios įstaigos daug aktyviau dalyvautų tokiuose konkursuose ir dar labiau papuoštų Kazlų Rūdą.

„Kazlų Rūdos mero „Facebook“ paskyroje mano žmona Silvija pastebėjo informaciją apie šį konkursą. Taip jau sutapo, kad naujai pasistatėme namą ir norėjosi jį apšviesti. Džiaugiuosi, kad toks konkursas surengtas ir galėjome jame dalyvauti“, – sakė Paulius Stankevičius.

Stankevičių namas Vilniaus gatvėje iki apšviečiant ir jau apšvietus.

Pasak jo, parama padengs dalį išlaidų apšvietimui, nes vien nupirktų 14 žibintų kaina siekia 500 eurų. Svarbu ir tai, kad jo namo apšvietimas papuošė ir Vilniaus gatvę, ir patį gimtąjį P. Stankevičius miestą Kazlų Rūdą.

„Reikėtų ir daugiau tokių konkursų, jei kažkas panašaus dar bus skelbiama, būtinai dalyvausime. Džiaugiuosi, kad miestas gražėja ir atsiranda vis naujų galimybių dar kažką tobulinti bei gražinti“, – sakė jis.

Kazlų Rūdos savivaldybės informacija

Ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų jūsų patirtį. Manome, kad jums tai tinka, bet galite atsisakyti, jei norite. Priimti Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika