www.suvalkietis.lt
Pagrindinis Suvalkijos krašto informacijos skleidėjas nuo 1942 m.

Marijampolėje – Cirko meno asociacijos projektas „Vasara cirko arenoje 2“

Pirmadienį, rugpjūčio 1 d., į Marijampolę atkeliavo Cirko meno asociacijos įgyvendinamas projektas „Vasara cirko arenoje 2“, o Poezijos parke įsikūrė tikrų tikriausia cirko palapinė, kurioje vyksta dieninė vasaros stovykla.

Dviejose stovyklos pamainose dalyvauja ir dalyvaus vaikų dienos centrų auklėtiniai, o viena pamaina (rugpjūčio 16-19 dienomis) skirta miesto vaikams. Pastaroji stovykla mokama (asmeniui 60 Eur.).
Stovyklos metu bus organizuojami įvairūs cirko užsiėmimai, stovyklautojai galės susipažinti iš arti su cirko menu, įsijausti į cirko artistų vaidmenis ir išbandyti save įvairiuose cirko žanruose, per projekto veiklas susipažins su cirko menu ir istorija.

Vis labiau populiarėjant cirko menui jis tampa šiuolaikiniu menu, kuris apjungia ne tik cirko formas, bet ir muziką, šokį, teatrą, režisūrą, sudaromos galimybės vaikų ir jaunimo realizavimui. Visuomet cirko meno vadovai puoselėja viltis, kad vaikai ir jaunimas įgytus įgūdžius, gautą patirtį panaudos ateityje. Juk projekto dalyviams sudarytos galimybės susipažinti su cirko menu, išbandyti cirko profesiją, patikėti, kad kiekvienas gali tapti cirko meno jaunuoju artistu, tik reikia įdėti savo labai daug pastangų, o viskas prasideda žaidimo forma ir net nepajuntama, kad visa tai tampa galimybe būti cirko artistu.

Projektas išsiskiria tuo, kad į jį įtraukti vaikų dienos centrų auklėtiniai, kurie dirbdami kartu su treneriais patiria socialiai ugdantį kultūrinių užsiėmimų poveikį, atskleidžiantį jų asmenybę, sugebėjimus ir pasitikėjimą savimi.

Rugpjūčio 13 d., 17 val., Cirko palapinėje vyks jaunųjų cirko artistų pasirodymo koncertas. Bilieto kaina – 8 Eur. Bilietai platinami internetu TICKET MARKET, PayPost skyriuose. Bilietais taip pat bus prekiaujama 1 val. prieš koncertą renginio vietoje.

Projektą finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Marijampolės savivaldybė
Redos BRAZYTĖS („Suvalkietis“) nuotraukos

Užs. 1026

Ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų jūsų patirtį. Manome, kad jums tai tinka, bet galite atsisakyti, jei norite. Priimti Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika