www.suvalkietis.lt
Pagrindinis Suvalkijos krašto informacijos skleidėjas nuo 1942 m.

Šunskuose – ketvirtasis bliuzo festivalis

Šiandien Šunskų miestelyje 19 val. rengiamas jau ketvirtasis tarptautinis festivalis „Suvalkų bliuzo aidas Lietuvoje“. Tikimasi, kad, kaip ir ankstesniais metais, į jį suvažiuos bliuzo mėgėjai ne tik iš Marijampolės, bet ir iš Kauno, Vilniaus bei kitų Lietuvos miestų.

Vienas iš šio festivalio organizatorių, Šunskų seniūnas Rimantas Lekeckas sakė, kad šiemet pavyko pakviesti labai gerus ir žinomus atlikėjus. Tokia galimybė yra, nes jau ne vienerius metus palaikomi labai geri ryšiai su Lenkijos Suvalkų mieste vykstančiu ir visoje Europoje gerai žinomu Suvalkų bliuzo festivaliu bei jo vadovu Bogdanu Topolskiu, kuris padeda ir parekomenduoja atlikėjus Šunskams.

Šiandien Šunskų miestelio parke pasirodys grupė „Gary Moore Tribute Band“ kartu su šio legendinio atlikėjo sūnumi Džeku Mūru (Jack Moore). Grupėje groja muzikantai iš Didžiosios Britanijos ir Lenkijos. Antroji grupė – „Vanes Harbek Band“, jos vokalistė yra kilusi iš Argentinos, o dabar gyvena Berlyne. Taip pat festivalyje gros bene labiausiai Latvijoje žinoma šios šalies bliuzo grupė „Jana Vanadzina Trio+“, nuolat rengianti koncertus įvairiose pasaulio šalyse. Lietuvai atstovaus Aleksand Belkin su „The Road Band“.

– Mūsų festivalis vyko kasmet ir jam nesutrukdė pandemija, o šiemet, kai visi ribojimai kol kas atšaukti, tikimės daug muzikos mėgėjų. Žadamas ir puikus oras, tad labai visų laukiame. Džiugu, kad festivalis auga ir stiprėja, ir jau teko girdėti vertinimų, kad tokio lygio renginys tikrai galėtų vykti ir Vilniaus Vingio parke“, – sakė R. Lekeckas.

„Suvalkiečio“ informacija

Ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų jūsų patirtį. Manome, kad jums tai tinka, bet galite atsisakyti, jei norite. Priimti Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika