www.suvalkietis.lt
Pagrindinis Suvalkijos krašto informacijos skleidėjas nuo 1942 m.

Marijampolės sporto centre sėkmingai praktikuojasi dvi savanorės

Savanorystė ne tik stiprina pasitikėjimą savimi, bet ir padeda susirasti naujų draugų. Sporto centro archyvo nuotraukos

Marijampolės sporto centras nuo vasario yra tapęs oficialia savanorius priimančia organizacija, todėl jau beveik pusę metų čia sėkmingai praktikuojasi dvi aktyvios ir smalsios savanorės Sandra ir Brigita.
Merginos yra Marijampolės Rygiškių Jono gimnazijos moksleivės, labai smalsios ir energingos, turinčios daug idėjų ir svarbiausia – motyvuotos. Paklaustos, kodėl savanoriauti nusprendė Sporto centre, Sandra ir Brigita nedvejodamos atsakė, jog sportas ir sporto administravimas – nežinoma, nebandyta ir neatrasta, todėl labai įdomi sritis.

„Man asmeniškai savanorystė ir praktika Marijampolės sporto centre šiais metais suteikė naują galimybę pažinti naujas veiklas ir sutikti naujų žmonių. Vienas iš tų žmonių – savanorių kuratorius, Sporto centro viešųjų ryšių ir projektų administratorius Giedrius Šlekys, kuris supažindino mus su įvairių sporto šakų specifika, varžybų ir renginių organizavimo darbais ir jų ypatumais. Buvo labai smagi ir įdomi patirtis“, – taip apie savo savanoriškas veiklas Sporto centre pasakoja Brigita. Ši savanorė tokią patirtį rekomenduoja visiems, akcentuodama, kad tai – puiki galimybė pažinti save ir kitus.

Savanorės Sandra ir Brigita ėmėsi organizacinių pareigų.

Marijampolės sporto centre kultivuojama net 13 skirtingų sporto šakų, čia nuolat vyksta įvairūs sporto renginiai, varžybos, sportininkų ir trenerių pagerbimo renginiai, todėl savanoriai labai padeda operatyviau, sklandžiau ir kokybiškiau vykdyti šias veiklas. Savanorės Sandra ir Brigita puikiai susitvarkė su varžybų fotografės ar varžybų sekretorės pareigomis.

Savanorės Sandros teigimu, savanorystė Marijampolės sporto centre išplėtė ir pagilino jos žinias apie sportą. „Aplankiusi visas sporto centro bazes buvau labai nustebusi, nes nesitikėjau, kad Marijampolėje yra tiek daug ir įvairių sporto šakų, taip pat vietų sportuoti“, – sakė ji.

Savanoriška veikla yra abipusiai naudinga ir ne tik palengvina Sporto centro organizacines veiklas, bet ir sukrauna vertingų žinių ir įgūdžių bagažą patiems savanoriams, suteikia jiems naujų įsidarbinimo galimybių ateityje.

Sporto centro kolektyvas džiaugiasi šia nauja savanorystės praktika ir tikisi, jog savanorių priėmimas taps nuolatine, tradicine veikla.

„Suvalkiečio“ informacija

Ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų jūsų patirtį. Manome, kad jums tai tinka, bet galite atsisakyti, jei norite. Priimti Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika