www.suvalkietis.lt
Pagrindinis Suvalkijos krašto informacijos skleidėjas nuo 1942 m.

Kodėl verta rinktis universalias padangas žiemos sezonui?

Orai keičiasi ištisus metus, o tai turi įtakos vairavimo sąlygoms kelyje. Jūsų automobiliui bus naudinga, jei ant ratų bus sumontuotos padangos, kurios yra specialiai skirtos jūsų vairavimo įpročiams ir regioninėms oro sąlygoms. Kai kuriose šalyse žieminės padangos yra net teisinis reikalavimas. Universalios padangos gali būti vienas iš geriausių sprendimo būdų.

Kada reikia vasarinių padangų?

Šiltuoju metų laiku, kai temperatūra pakyla virš 7 °C, ant ratų vertėtų dėti vasarines padangas. Dėl specialių protektoriaus raštų ir protektoriaus mišinių jie užtikrina aukštą sukibimo lygį ant šlapio ir sauso kelio. Vasarinės padangos taip pat užtikrina didelį stabilumą posūkiuose ir optimalią ridą esant vasaros temperatūrai.

Tai reiškia, kad šiltuoju metų laiku galite drąsiai vairuoti savo automobilį ir sausais, ir šlapiais slidžiais keliais. Tačiau atminkite, kad vasarinės padangos nėra tinkamos žiemos sąlygoms, todėl būtinai keiskite padangas, kai to reikalauja sezonas.

Kada reikia žieminių padangų?

Kai temperatūra nukrenta žemiau 7 °C, laikas keisti žiemines padangas. Šios padangos puikiai veikia bet kokiomis žiemos sąlygomis – nuo ​​sniego ir ledo, iki šlapio ar šalto, sauso kelio. Jie užtikrina geresnes stabdymo charakteristikas sniego ir apledėjusiomis sąlygomis, o protektoriaus raštas yra gilesnis, pašalina dumblą ir įsiskverbia į sniegą, kad sukibimas būtų didesnis.

Kita priežastis, kodėl jie tokie veiksmingi, yra tai, kad jie pagaminti iš pritaikyto gumos mišinio, kuris išlieka minkštas ir lankstus žemoje temperatūroje, kad būtų geriau valdoma transporto priemonė. Tačiau šiltu oru žieminių padangų naudoti nepatartina; šis minkštesnis mišinys greičiau susidėvės ant sauso asfalto ir jį reikės greičiau pakeisti.

Sezoninių padangų kontrolinis sąrašas

Kai sezoninė temperatūra nukrenta žemiau 7 °C, laikas keisti žiemines padangas.

Kai sezoninė temperatūra pakyla virš 7 °C, sumontuokite ratus vasarinėmis padangomis.

Jeigu planuojate važinėti ne kiekvieną dieną, arba norite sutaupyti, tuomet rinkitės universalias padangas. Universalios padangos užtikrina saugumą, našumą ir sukibimą vidutinio klimato sąlygomis be išlaidų, pastangų ir laiko, reikalingo sezoniniam padangų keitimui. Tačiau renkantis padangas savo automobiliui, nepamirškite, kad svarbiausia – kokybė. Kokybiškos padangos gali padidinti jūsų saugumą kelyje.

Ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų jūsų patirtį. Manome, kad jums tai tinka, bet galite atsisakyti, jei norite. Priimti Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika