www.suvalkietis.lt
Pagrindinis Suvalkijos krašto informacijos skleidėjas nuo 1942 m.

Rugsėjo 21 d. „Suvalkietyje“ skaitykite:

Kaip gali nebrangti vanduo?

Prognozės nekokios – vanduo vartotojams turėtų brangti apie 50 proc.

Lietuvoje brangsta viskas. Logiška, kad turėtų brangti ir vanduo. Pasak vandens tiekėjų, kol kas vandens kainų keisti neleidžia įstatymai, nes numatyta, kad jos peržiūrimos kartą per metus. Tačiau energetikos kainoms išaugus kelis kartus dabar nemažai vandenį tiekiančių įmonių yra atsidūrusios ties nemokumo riba. Kaip šioje situacijoje gyvena uždaroji akcinė bendrovė „Sūduvos vandenys“, kaip jai sekasi laviruoti energetikos šoke, ko tikėtis vartotojams, pasakojo bendrovės direktorius Žydrūnas Čekauskas ir Finansų valdymo padalinio vadovas Romualdas Makauskas.

600 metų ir ši diena…

Mūsų kolektyvai ir kviestiniai atlikėjai pasakojo Sūduvos istoriją…

1422-ųjų rugsėjo 27 dieną kariuomenės stovykloje prie Melno ežero buvo sudaryta Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės ir Lenkijos sutartis su Livonijos ordinu. Ja ordinas atsisakė bet kokių teisių į Užnemunę (Sūduvą) ir Žemaitiją. Tai lėmė, kad beveik 400 metų šioje teritorijoje nebuvo tiesioginių karo veiksmų (iš oficialių šaltinių).

Marijampolėje „Lions“ klubų forumas ir dovana miestui – Gerumo katinas

Marijampolės moterų „Lions“ klubas.

Šeštadienį nuo pat ryto marijampoliečius stebino šventiškai nusiteikusių svečių gausa miesto gatvėse. Su spalvingais balionais, kita „Lions“ klubų atributika į Poezijos parką traukė šiai organizacijai priklausantys vyrai ir moterys iš visos Lietuvos. Marijampolėje vyko Lietuvos „Lions“ klubų asociacijos XXV forumas. Jį organizavo Marijampolės apskrities „Lions“ klubas.

Šuo, palaižęs dangaus lopinėlį

Ričis pavergė ne tik šeimininkės Laimos širdį, bet tapo ir visos Astrauskų šeimos numylėtiniu.

Tikriausiai ne vienas, apsilankęs pas marijampoliečius Laimą ir Sigitą Astrauskus, pripažįsta, kad didžiausia jų jaukių namų ir išpuoselėtos aplinkos puošmena – Ričis, čiau čiau veislės šuo.

Ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų jūsų patirtį. Manome, kad jums tai tinka, bet galite atsisakyti, jei norite. Priimti Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika