www.suvalkietis.lt
Pagrindinis Suvalkijos krašto informacijos skleidėjas nuo 1942 m.

Socialiniams darbuotojams – „Gerumo angelai“

„Gerumo angelą“ teikia meras Povilas Isoda ir Savivaldybės administracijos Socialinių paslaugų skyriaus vedėja Svajonė Rainienė.
Marijampolės savivaldybės administracijos nuotraukos

Minint Socialinių darbuotojų dieną Marijampolės savivaldybės administracija labiausiai nusipelniusius socialinius darbuotojus apdovanojo „Gerumo angelais“. Tokia nominacija įsteigta pirmą kartą. Nominantus pagal socialinio darbo veiklos sritis aktyviai siūlė pačios bendruomenės.

Šventės akimirkos.

Socialinio darbuotojo dienos proga Marijampolės savivaldybės vadovai išdalino aštuonis angelus.
„Gerumo angelas“ už darbą su vaikais atiteko asociacijos „Suvalkijos saulytės“ bendruomenei, taip pat už darbą su šeimomis – Marijampolės socialinės pagalbos centro socialinei darbuotojai Redai Žaliaduonienei. Tokia pati nominacija už darbą su senjorais skirta Švenčiausios Marijos globos namų socialinei darbuotojai Laimutei Virbickienei.

Šventės akimirkos.

Už darbą su bendruomene apdovanota Narto seniūnijos vyresnioji socialinė darbuotoja Daiva Sadauskienė. Už darbą su neįgaliaisiais – „Giedruma LT“ socialinė darbuotoja Dovilė Valavičienė.
„Gerumo angelas“ už darbą su patiriančiais krizę atiteko Vilkaviškio vyskupijos „Caritas“ socialinei darbuotojai Rasai Strimaitienei, už darbą su savanoriais – Marijampolės socialinės pagalbos centro Pagalbos šeimoms tarnybos vadovei Irenai Senkutei.

Už aktyvią savanorystę „Sidabrinės linijos“ draugystės pokalbiuose „Gerumo angelu“ apdovanota Marijampolės trečiojo amžiaus universiteto bendruomenė.

„Gerumo angelus“ su didžiule meile savo rankomis pagamino Marijampolės kurčiųjų draugija.

Loreta TUMELIENĖ

Ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų jūsų patirtį. Manome, kad jums tai tinka, bet galite atsisakyti, jei norite. Priimti Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika