www.suvalkietis.lt
Pagrindinis Suvalkijos krašto informacijos skleidėjas nuo 1942 m.

Gera nuotaika garantuota

Tęsiamas pernai didelio populiarumo sulaukęs kūrybinės draugystės ir kelionių įkvėptas koncertinis turas per Lietuvą „Dviese gondoloje. Jau 15 metų!“. Netrukus atkeliausime į Marijampolę. Koncerte dalyvaus Liudas Mikalauskas (bosas), Egidijus Bavikinas (tenoras) ir pianistė Beata Vingraitė.

Liudas Mikalauskas ir Egidijus Bavikinas jau 15 metų – vienas mylimiausių duetų Lietuvoje! Kur tik jie nuvyksta, ten iš karto šventė! Jų nepaprastas gebėjimas bendrauti su publika, subtilus humoro jausmas sukuria betarpišką atmosferą, kuri kiekvienam žiūrovui leidžia pasijusti koncerto dalimi – ploti, dainuoti, šokti ir nubraukti juoko ašarą kartu su mylimais dainininkais. Neseniai uždainavus Venecijoje garsiąją „O sole mio“ ir pamačius, kaip publika yra pasiilgusi jų atliekamų dainų, atlikėjai nusprendė ryžtis ir 15 metų bendro dainavimo proga pakeliauti po Lietuvą. Nepraleiskite progos apsilankyti neužmirštamame vakare, kartu su šmaikščiųjų scenos bičiulių dainomis bent mintimis paplaukioti Venecijos kanalais, grožėtis lietuviškomis dainomis, įspūdingiausiais operetės duetais.

Jei norite šauniai praleisti laiką, šis vakaras kaip tik Jums!

Laukiame Jūsų lapkričio 8 d. 18 val. Marijampolės kultūros centre. Bilietais prekiaujame portale www.bilietai.lt

Organizatorių informacija

Palikite komentarą

Ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų jūsų patirtį. Manome, kad jums tai tinka, bet galite atsisakyti, jei norite. Priimti Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika