www.suvalkietis.lt
Pagrindinis Suvalkijos krašto informacijos skleidėjas nuo 1942 m.

Spalio 29 d. „Suvalkietyje“ skaitykite:

Kodėl vairuotojas įvažiavo į geležinkelio pervažą prieš pat traukinį – dar neatsakyta

Vairuotojai sako, kad matomumą riboja akustinė sienelė. Ypač sudėtinga važiuojant iš Čiurlionio gatvės, nes prieš pat pervažą yra dar ir įkalnė.

Nuo tragiškos dviejų vyrų žūtimi pasibaigusios avarijos Kazlų Rūdoje, šviesoforo reguliuojamoje pervažoje Miškininkų gatvėje, kuomet tranzitinis keleivinis traukinys „Maskva–Kaliningradas“ kliudė ir sutraiškė ant bėgių užvažiavusį visureigį „Audi Q5“, prabėgo daugiau nei du mėnesiai. Skaitytojai domisi, ar baigtas tyrimas, ar paaiškėjo, dėl kokių priežasčių įvyko avarija…

Vaiduoklių šventė Vėlinių išvakarėse

Gyvename kraštutinumų pasaulyje: arabų kraštuose ant mirusiojo kapo pabarstoma duonos trupinių – kad paukščiai mirusiojo sielą greičiau į dangų nuskraidintų. Daugelyje krikščioniškų kraštų, artėjant Vėlinėms, švenčiamas Helovynas – organizuojamos įvairios šiurpės, rengiamos pa­rodos ir visokios aukšto meninio lygio bei mėgėjiškos baisenybės.

Neįgaliems globotiniams – modernūs namai

„Net ir prikaustytiems prie lovos gyvenimas privalo būti orus. Todėl šiuose namuose viskas daroma taip, kad čia jiems būtų gerai“, – sako Marijampolės specialiųjų socialinės globos namų direktorė Viduta Bačkierienė.

Šiek tiek daugiau kaip prieš metus plyname lauke senųjų Tarpučių kvartalo gale prasidėjusios Marijampolės specialiųjų socialinės globos namų padalinio statybos artėja prie pabaigos. Kitų metų kovo 1-ąją čia jau apsigyvens 40 visapusiškos pagalbos reikalingų globotinių.

Ateina auksarankių metas

Virginija ir Saulius Vyšniauskai vertina vienas kito kūrybą ir dalijasi naujomis patirtimis.

Ilgi rudens ir žiemos vakarai neprailgsta Kalvarijos savivaldybės Radiškės kaime gyvenantiems Virginijai ir Sauliui Vyšniauskams. Tai – kūrybos metas, kuris nepavaldus laikui – gana dažnai laikrodžio rodyklės ir per pusiaunaktį persirita, ir tolyn į kitą dieną tiksi.

Ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų jūsų patirtį. Manome, kad jums tai tinka, bet galite atsisakyti, jei norite. Priimti Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika