www.suvalkietis.lt
Pagrindinis Suvalkijos krašto informacijos skleidėjas nuo 1942 m.

Geresni nagų klijų rezultatai – 3 patarimai

Tvarkingas manikiūras yra tai kas puošia rankas. Šiai dienai, dauguma manikiūrų galima atlikti ir namuose, tačiau norint, kad rezultatas laikytųsi kuo ilgesnį laiką, prieš atliekant bet kokią nagų procedūrą, svarbu pasirūpinti kokybiškomis priemonėmis bei žinoti keletą subtilybių, kurios užtikrins ilgaamžiškumą.

Patarimas #1: Dirbtinio nago dydis

Net ir kokybiškiausi nagų klijai nesilaikys tada, jeigu pasirinksite netinkamą dirbtinio nago dydį. Visų pirma, ruošiantis įsigyti dirbtinius nagus, išsirinkite sau labiausiai patinkančios spalvos (jeigu dirbtiniai nagai bus bespalviai, tuomet pasirinkite ir nagų laką su kuriuo galėsite padailinti naujus savo nagučius) bei formos.

Jeigu nežinote savo tikslaus natūralių nagų dydžio, nesijaudinkite, dirbtinių nagų dėžutėje dažniausiai būna apie 5 skirtingus dydžius, todėl tikrai atrasite tą, kuris jums yra tinkamas! Turėkite omenyje tai, kad pasirinkus per plačią dirbtinio nago plokštelę ir ją užklijavus ant jūsų natūralaus nago, ji nuolat trukdys bei bus nepatogi.

Na, o jeigu pasirinksite per siaurą dirbtinį nagą, tuomet atsidengs jūsų natūralūs nagai ir bendras vaizdas bus išdarkytas (nes matysis tiek jūsų natūralūs, tiek dirbtiniai nagai). Dirbtinio nago dydis turi atitikti jūsų natūralių nagų dydį, todėl prieš klijuojant nagus, išdėliokite visus dirbtinius nagus ir atitaikykite tuos, kurie yra tinkami jums.

Kodėl dirbtinio nago dydis yra susijęs su nagų klijais? Pasirinkę netinkamą dirbtinių nagų formą ir ją užklijavus ant savo natūralių nagų, turėsite ne tik neestetišką vaizdą, bet ir dirbtinius nagus, kurie gali sudėtingai atsiklijuoti nuo jūsų natūralių nagų!

Patarimas #2: Nagus nuvalykite su nagų lako valikliu

Norint, kad dirbtiniai nagai laikytųsi kuo ilgiau, prieš klijuojant dirbtinius nagus, labai svarbu, kad pašalintumėte visus nešvarumus, riebalinius perteklius, rankų kremo likučius, kurie yra susidarę ant jūsų nagų. Tai rekomenduojama padaryti su nagų lako valikliu.

Net jeigu neturite jokių nagų lako likučių ant savo natūralių nagų, vis tiek rekomenduojama juos nuvalyti su nagų lako valikliu. Šis etapas padės užtikrinti geresnį ir ilgesnį dirbtinio nago sukibimą su natūraliu nagu. 

Patarimas #3: Nagų klijų padengimas

Norint, kad nagų klijai sukibtų kuo geriau, reikėtų klijais ištepti ne tik dirbtinį nagą, bet ir natūralų nagą! Žinoma, klijų sluoksnis neturi būti gausus, o tiek dirbtinis, tiek natūralus nagas turi būti padengti plonu sluoksniu. Nepamirškite ir to, kad nagų klijai džiūsta labai greitai, todėl iš karto turite stipriai prispausti dirbtinį nagą prie tikrojo!

Ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų jūsų patirtį. Manome, kad jums tai tinka, bet galite atsisakyti, jei norite. Priimti Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika