www.suvalkietis.lt
Pagrindinis Suvalkijos krašto informacijos skleidėjas nuo 1942 m.

Kas kiek laiko būtina valyti namų kilimus?

Kilimus žmonės naudojo nuo neatmenamų laikų, jie suteikia šilumos, komforto, malonių lytėjimo pojūčių, o šiuolaikiniame interjere jie taip pat yra svarbi dizaino detalė. Atrodytų, tik privalumai. Tačiau netinkamai prižiūrint ar nesirūpinant pūkuotomis grindimis „draugas” gali tapti priešu. Kaip dažnai reikia valyti ir plauti kilimus namuose?

Kodėl jums reikia kilimų valymo

Poreikis valyti ir plauti kilimą pirmiausia kyla dėl to, kad jame kaupiasi dulkės, purvas, žmonių ir gyvūnų plaukai. Visa tai galiausiai prasiskverbia giliau į kilimo pagrindą ir tampa puikia terpe veistis dulkių erkutėms ir mikrobams. Mikroorganizmų atliekos pakyla į orą ir patenka į žmogaus kvėpavimo takus. Dėl to dažnai išsivysto alergija ir astma.

Taip pat, valyti ir plauti kilimus būtina sistemingai dėl estetinių priežasčių. Dažniausiai kilimas užima beveik visą kambario plotą, jo netvarkinga, nusidėvėjusi išvaizda, suglamžytas pluoštas ir dėmėtas paviršius iš karto krinta į akis, gadina nuomonę apie namus ir jų savininkus.

Ar įmanoma kokybiškai išvalyti namų kilimą be profesionalaus cheminio valymo?

Atsakymas į šį klausimą priklauso nuo kiliminės dangos tipo, šeimos narių sudėties, namuose esančių gyvūnų ir oro mainų kambaryje.

Ilgo plauko kilimus reikėtų valyti, atsižvelgiant į medžiagos natūralumą. Giluminį kilimų valymą reikėtų reguliariai atlikti du ir daugiau kartų per metus. Jei namuose yra žmonių, kurie dažnai serga kvėpavimo takų ligomis, profesionalus cheminis valymas turėtų būti atliekamas 2 kartus dažniau.

Profesionalus kilimų valymas – saugios švaros garantija

Net ir moderniu dulkių siurbliu galima pašalinti tik nedidelę dalį viršutinio ir vidurinio plauko sluoksnio nešvarumų. Kilimų plovimo specialiai įrengtoje valykloje privalumai akivaizdūs.

• Pirma, nebrangiai gausite visas paslaugas: dezinfekavimą, dėmių šalinimą, spalvos ir plauko minkštumo atkūrimą, džiovinimą.

• Antra, gerokai sutaupysite pinigų ir laiko, kurie bus skirti reikiamoms

priemonėms parinkti ir apdoroti. Galiausiai, rezultatas visada nuspėjamas ir laukiamas, galite nesijaudinti dėl galimos dangos deformacijos ar spalvos pasikeitimo.

Naudojant itin veiksmingą įrangą ir valymo priemones, bet kokio sudėtingumo darbus galima atlikti greitai ir kliento namuose.

Ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų jūsų patirtį. Manome, kad jums tai tinka, bet galite atsisakyti, jei norite. Priimti Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika