www.suvalkietis.lt
Pagrindinis Suvalkijos krašto informacijos skleidėjas nuo 1942 m.

Kaip išsirinkti romanečių dizainą?

Romanetės – tai puiki namų puošmena ir nepriekaištinga interjero detalė. Jos padeda sukurti jaukumo ir prabangos įspūdį tiek namų aplinkoje, tiek oficialiose patalpose. Dėl savo universalumo romanetės tobulai tinka svetainėje, miegamajame, vaikų kambaryje ar net biure. Dauguma gamintojų siūlo pačių įvairiausių audinių, spalvų ir raštų, tad išsirinkti šias langų uždangas nėra taip paprasta. Tad kaip nepasiklysti tokioje gausoje ir išsirinkti tinkamą romanečių dizainą?

Biuras

Oficialiose patalpose rekomenduojama rinktis vienspalves, šaltesnių ir ramesnių tonų romanetes. Puikiai tinka įvairūs pilkų, rudų tonų atspalviai. Taip pat šias langų uždangas galima derinti prie biuro baldų, pavyzdžiui, prie tamsiai mėlynos sofos stilingai atrodytų tamsiai mėlynos romanetės.

Romanetės gali būti siuvamos iš pačių įvairiausių audinių: nuo standesnių iki plonesnių. Biure, į kurį patenka daug dienos šviesos, rekomenduojamos storesnio audinio uždangos, kadangi jos tobulai sulaikys saulės spindulius ir apsaugos patalpas nuo papildomo šilumos srauto. Renkantis langų uždangas darbo patalpoms, ypač svarbi aukšta kokybė. Ieškantiems jos romanetės Kaune gali būti tiesiog tobulas pasirinkimas.

Virtuvė

Virtuvė yra puiki vieta spalvų ir raštų eksperimentams. Tai erdvė, kuri mus pasitinka vos prabudus ryte, gaminantis pirmą kavos ar arbatos puodelį. Čia mes pusryčiaujame, gaminame maistą dienos metu, susirenkame su šeima vakarieniauti. Tai vieta, kurioje norisi jaukumo ir nuotaikingų atspalvių.

Virtuvėje tinka įvairūs raštai, ryškios spalvos. Tiesa, jeigu joje esantis baldų komplektas yra klasikinių atspalvių, geriau ir langų uždangas rinktis klasikines. Tačiau jei mėgstate gyvus, žaismingus atspalvius, nebijokite ryškesnių tonų: geltonos, oranžinės spalvos ir linksmų spalvų žaismo. Beje, manoma, kad oranžinė ir geltona spalvos žadina apetitą. Valgomajame dažniausiai norisi šviesos, todėl labiau tiks lengvesnio, plonesnio audinio romanetės.

Svetainė

Svetainėje mes leidžiame ilgus rudens ir žiemos vakarus, pasitinkame svečius, todėl šis kambarys yra tarsi namų veidas. Langų uždangas šiam kambariui rekomenduojama rinktis tokias, kurios natūraliai įsilietų į svetainės interjerą. Mėgstantiems klasikinį dizainą, rekomenduojama romanetes derinti prie sienų, sofos arba grindų atspalvio. Norintiems bohemiško stiliaus galima rinktis raštuotą audinį. Tačiau spalviškai vis tiek reikėtų nenutolti nuo kambaryje dominuojančių atspalvių.

Miegamasis

Tai ypač uždara ir intymi vieta, kur svečiai dažniausiai neužsuka. Šiame kambaryje rekomenduojama rinktis ypač storo audinio langų uždangas. Jos tinkamai apsaugo nuo šviesos ir garantuoja kokybišką poilsį. Miegamajame galite rinktis romanetes, kurios jums pačios gražiausios, kadangi tai – jūsų erdvė. Svarbiausia, kad šiame kambaryje jaustumėtės kaip ramybės oazėje.

Miegamajame dažniausiai dominuoja vienspalviai audiniai. Tačiau jei nusprendėte rinktis raštuotą audinį, svarbiausia, kad jis nebūtų pernelyg ryškus. Vis dėlto kartais romanetės pasirenkamos kaip kambario interjero akcentas ir puošmena. Tokiu atveju tinka ir ryškesnės spalvos, gėlėti raštai ar piešiniai.

Taigi, nesvarbu, kokį kambarį įsirenginėjate – romanetės tiks prie bet kokio interjero. Tai šiuolaikiškas ir praktiškas sprendimas. Jas lengva valdyti ir prižiūrėti. O pasirinkimas tiek spalvų, tiek audinių išties labai gausus. Šios langų uždangos puikiai tinka ir klasikiniam dizainui sukurti, ir kūrybiškiems eksperimentams įgyvendinti.

Ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų jūsų patirtį. Manome, kad jums tai tinka, bet galite atsisakyti, jei norite. Priimti Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika