www.suvalkietis.lt
Pagrindinis Suvalkijos krašto informacijos skleidėjas nuo 1942 m.

Antanavo seniūnijoje – dar daugiau galimybių sportuoti

Jau rašėme apie tai, kad Savivaldybės administracijai pakvietus visų seniūnijų gyventojus aktyviai dalyvauti teikiant idėjas infrastruktūriniams projektams įgyvendinti, buvo sulaukta gana didelio Kazlų Rūdos savivaldybės seniūnijų gyventojų aktyvumo siūlant savo idėjas. Iš viso įgyvendinti buvo atrinkti penki projektai: Kazlų Rūdos seniūnijoje įgyvendinami du, o Plutiškių, Jankų ir Antanavo seniūnijose – po vieną projektą. Neseniai užbaigtas projektas Antanavo seniūnijoje.

Antanavo seniūnas A. Urbonas džiaugiasi, kad gyvenvietėje atsigauna verslai. Ričardo PASILIAUSKO nuotraukos

Antanavo seniūnas Artūras Urbonas sakė, jog šios seniūnijos gyventojai pasiūlė dviejų projektų idėjas, o finansavimą gavo viena iš jų, kuria buvo siekiama sukurti Antanavo dvaro parke papildomą aktyvaus laisvalaikio erdvę. Dabar šioje erdvėje prie jau pernai įrengtos krepšinio aikštelės atsirado ir lauko stalo teniso stalas, nauja danga po juo, taip pat šalia buvo pastatyti du suoliukai ir šiukšliadėžė.

Ši naujai sukurta erdvė tapo puikia vieta sveikai ir aktyviai leisti laisvalaikį, ji skatina bendruomenės narių tarpusavio bendravimą ir yra dar patrauklesnė įvairių amžiaus grupių gyventojams. Antanavo dvaro parko erdvė laisvai prieinama visiems Kazlų Rūdos savivaldybės gyventojams, svečiams ir turistams. Naujosios erdvės įkūrimas kainavo 5104 eurus.

Įgyvendinant projektą įrengti suoliukai ir šiukšliadėžė.

Antanavo seniūnijoje gyvena apie 700 žmonių, iš jų beveik šeši šimtai – pačiame Antanave. Pasak seniūno, šis skaičius pastaraisiais metais nemažėja, gyvenvietėje kuriasi jaunos šeimos, ir būstas čia yra labai paklausus. Tai lemia ir nedideli atstumai iki Marijampolės ar Kauno, patogus privažiavimas, taip pat atsigaunantys verslai.

„Buvusio spirito fabriko teritorijoje vienas po kito kuriasi ir vietos, ir kitų miestų verslininkai. Čia atsirado ir buitinės chemijos gamintojai, ir transporto įmonė, ir kubilų gamintojai. Taip pat turime metalo apdirbimo įmonę, yra seniūnijoje ir ūkininkų“, – vardijo vienuoliktus metus seniūnu čia dirbantis A. Urbonas.

Pasak jo, Antanave nuo seno yra labai stiprios sporto tradicijos. Dvaro parkas – puiki vieta sportuoti, čia jau anksčiau buvo įrengtos futbolo, krepšinio, tinklinio aikštelės, tad šį kompleksą puikiai papildo ir galimybė žaisti stalo tenisą. Taip pat parke pernai įrengta vaikų žaidimo aikštelė, tad kol tėveliai sportuoja, vaikai turi galimybę pažaisti joje.

Antanavo dvaro parke atsirado galimybė žaisti stalo tenisą lauke.

Antanave veikia aktyvios bendruomeninės organizacijos, kurių yra net penkios. Miestelis rengia ir įspūdingas sporto šventes šiltuoju metų laiku, taip pat čia jau kelis kartus vyko žmonų nešimo čempionatas, kurį Lietuvoje rengia tik Dusetų ir Antanavo miesteliai, o jame teisėjauja žinomi tokių pasaulio čempionatų dalyviai ir nugalėtojai bei prizininkai Neringa ir Vytautas Kirkliauskai.

„Miestelis gražėja, asfaltuojami gatvių ruožai, gerėja aprūpinimas geriamuoju vandeniu. Aktyvūs gyventojai turi nemažai pasiūlymų, kaip gerinti infrastruktūrą, ir jei bus skelbiami panašūs konkursai ateityje, net neabejoju, kad jiems bus pasiūlyta naujų idėjų ir projektų“, – sakė Antanavo seniūnas.

Kazlų Rūdos savivaldybės informacija

Užs. 1594.

Ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų jūsų patirtį. Manome, kad jums tai tinka, bet galite atsisakyti, jei norite. Priimti Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika