www.suvalkietis.lt
Pagrindinis Suvalkijos krašto informacijos skleidėjas nuo 1942 m.

Gruodžio 21 d. „Suvalkietyje“ skaitykite:

Žėrintis ir skambantis Poezijos parkas laukia visų romantikos mėgėjų

Spalvinga eglučių alėja Poezijos parke puošia ir garsina Marijampolę.

Praėjusį savaitgalį įvairiaspalvėmis lempelėmis sužibo Marijampolės poezijos parkas – čia atidaryta romantiška kalėdinių eglučių alėja. Tądien nuo pat ryto parkas buvo pavirtęs į tikras kalėdines dirbtuvėles, viena po kitos dygo įspūdingos eglutės, o vakarop skambant vaikų choro „Kotita“ dainoms pasakiška alėja sužibo daugybe lempučių, suskambo romantiškos muzikos garsai, į parką plūstelėjo lankytojai.

Žiemos „džiaugsmai“: ir sniegas, ir lijundra

Marijampoliečiai šį gruodį grumiasi ir su sniegu, ir su sliduma.

Aplinkotvarkos bendrovė „Ecoservice“, prižiūrinti Marijampolės gatves, pasidalijo informacija, kaip sekėsi įveikti sniegą, kai iš dangaus baltos kruopos krito be perstojo kelias dienas, informavo, kad darbai dar vis tęsiasi – susitvarkyti reikia laiko. Jų teigimu, ekstremalaus snygio pasekmėms šalinti buvo naudotos visos priemonės, dėtos didžiulės pastangos.

Ar tikrai kai kuriems po pasiekimų patikrinimo užsivers keliai į gimnazijas?

Plutiškių gimnazijos direktorė Irena Kašauskienė mano, kad naujoje tvarkoje trūksta aiškumo.

Ar gerai, ar blogai, kad atsiranda tam tikras barjeras norintiems mokytis 3-oje ir 4-oje gimnazijos klasėse? Ar tai labai geras, bet gerokai pavėluotas sprendimas?

„MKML-Mantingos“ kalėdinė taurė – „Išvien“ krepšininkų rankose

Vilkaviškyje praūžusio „MKML-Mantingos“ kalėdinės taurės turnyro laimėtojais tapo „Išvien“ krepšininkai, finale palaužę „Liudvinavą-Vytį“ 98:80.


Ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų jūsų patirtį. Manome, kad jums tai tinka, bet galite atsisakyti, jei norite. Priimti Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika