www.suvalkietis.lt
Pagrindinis Suvalkijos krašto informacijos skleidėjas nuo 1942 m.

Kuo ypatingos lietuviškos rankų darbo dovanos užsieniečiams?

Kiekviena šalis turi kažką įpatingo ir savito. Ne išimtis ir Lietuva. Jeigu keliaujate pas draugus į užsienį, greičiausiai norėsite jiems ką nors padovanoti. Geriausia dovana yra unikali to krašto dovana, dar geriau, jeigu ji būtų rankų darbo.

Medžio raižiniai

Lietuva turi nemažą natūralų miško plotą. Kadangi šalis turi daug miškų, daugelis menininkų ėmėsi medžio drožybos ir skulptūros. Sostinėje ir kitose šalies vietose galite rinktis medinį dekorą ir statulas. Kadangi medžio raižiniai yra puiki dovana, galite įsigyti raižinį, kuris primins apie geriausią laiką, kurį praleidote šalyje. Yra keletas raižinių, kuriuos galite pasirinkti iš šaukštų, dubenėlių ir įvairių tipų dėžučių. Lietuvių vaizdiniai vaizduojami vietinių dekoratyvinio meno formoje, o jūs galite pasirinkti geriausią medžio drožybos formą, kuria norite prisiminti šalį.

Gintaras

Gintaras yra unikali Lietuvos kultūros dalis, o vienas geriausių būdų prisiminti kelionę po Lietuvą – įsigyti tradicinių baltiškų papuošalų. Šį suvenyrą rasite iš Klaipėdos ir Palangos krantų. Šis akmuo yra palyginti lengvas, todėl galite jį parsinešti į savo namus kaip suvenyrą. Be to, yra įvairių rūšių gintaro, prie kurių galite įsigyti gintaro papuošalų su magnetinėmis detalėmis.

Mezginiai

Vienas geriausių daiktų, apie kurį galite prisiminti Lietuvą, yra tradicinis mezginys. Nesvarbu, ar lankotės šalyje vasarą ar žiemą, galite įsigyti vietinių kojinių, kepurių, šalikų ir pirštinių, kurie visi yra rankų darbo. Tai puikus būdas prisiminti Lietuvą, nes būdami gimtojoje šalyje galite juos dėvėti.

Dekoratyviniai molio suvenyrai

Lietuva yra įvairi tauta, o apie šalies istoriją ir įvairovę galite sužinoti daugiau, pasiėmę kai kuriuos istorinius daiktus. Lietuvoje išaugo molio dirbinių gamyba, todėl su savimi galite pasiimti keletą geriausių molio meno kūrinių. Nesvarbu, ar norite mažo ąsočio, ar arbatos puodelio. Galite įsigyti kitų suvenyrų, tokių kaip švilpukai, figūrėlės, medalionai ir moliniai varpeliai.

Dirbiniai iš šiaudų

Puiki autentiška dovana užsieniečiui gali būti dovana iš šiaudų. Dažniausiai lietuviai iš šiaudų gamina įvairias dekoracijas, tokias kaip snaigės, žvaigždės ir panašiai. Šiaudinė dekoracija suteikia namams autentiškumo ir jaukumo. Daugiau dovanų idėjų ieškokite madebylithuanians.com

Ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų jūsų patirtį. Manome, kad jums tai tinka, bet galite atsisakyti, jei norite. Priimti Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika