www.suvalkietis.lt
Pagrindinis Suvalkijos krašto informacijos skleidėjas nuo 1942 m.

Kokį dovanų pakavimo popierių rinktis?

Įprastai dovanų pakavimui skirtas popierius būna plonas ir tuo pačiu labai tvirtas, nepasiduodantis plyšimui. Jei įvyniosite siunčiamą dovaną į jos pakavimui skirtą popierių, ją apsaugosite nuo pažeidimų jos gabenimo metu. Dovanų pakavimui labiausiai tinka šilkinis pakavimo popierius.

Koks yra dažniausiai naudojamas dovanų ir ne tik jų pakavimui skirtas popierius?

Ne vien dovanos yra pakuojamos, jeigu esate numatę persikraustyti iš vienos vietos į kitą, jums yra reikalinga tvirta medžiaga, kuria galėtumėt perdengti kelis gabenamos produkcijos sluoksnius. Šioje situacijoje pagrindine išsigelbėjimo priemone galime laikyti vyniojamą pakavimo popierių, kuris garsėja savo tvirtumu. Šios rūšies popierius yra naudingas ir tada, kai pakuojame maisto produktus arba gėles. Jie neturite iš anksto įsigiję dovanoms pakuoti skirto popieriaus, šioje situacijoje puikiai pagelbės ir rudas pakavimo popierius.

Koks popierius labiausiai tinka dovanų pakavimui?

Be abejonės, dovanoms pakuoti labiausiai tinka šilkinis popierius. Tai pats šauniausias pasirinkimas ieškantiems geriausio popieriaus dovanoms pakuoti. Su šios rūšies popieriumi pakuojamos labai vertingos dovanos, nes jis yra pagamintas be jokios rūgšties priemaišų, todėl tikrai nedažo dovanos paviršių ir jos negadina.

Kokioms dovanoms pakuoti dažniausiai tinka šilkinis popierius?

Šios rūšies popierius naudojamas pakuoti tokioms dovanoms, kaip įvairūs papuošalai, dekoratyvūs daiktai. Jame gali būti pakuojami drabužiai ir aksesuarai, kvepalai, stiklo ir porceliano gaminiai bei kitos trapios ir prabangios dovanos. Į tokį popierių supakuotos dovanos tikrai gėdos nedaro dovanos davėjui. Tad jeigu jums nekyla noras artimiesiems ar draugams, verslo partneriams skirtą dovaną supakuoti į neišvaizdų, standartinį popierių, ieškokite tikrai gerai atrodančio ir stilingo šilkinio popieriaus.

Kokių spalvų būna šilkinis dovanų pakavimo popierius?

Dažniausiai pasitaikančios šilkinio dovanų popieriaus spalvos būna raudonos, geltonos, mėlynos, žalios, rudos, rožinės, violetinės, oranžinės, kreminės, persikų, juodos ir pilkos spalvos. Tačiau dažniausiai yra pasirenkamas itin klasikinės – balta, raudona ir mėlyna spalvos. Be to, šilkinis dovanų popierius būna naudojamas ir šventinėms dekoracijoms kurti. Iš šio popieriaus būna iškerpami gėlių siluetai ir jais dekoruojamos sienos, tarp kurių ruošiamasi surengti smagią šventę.

Ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų jūsų patirtį. Manome, kad jums tai tinka, bet galite atsisakyti, jei norite. Priimti Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika