www.suvalkietis.lt
Pagrindinis Suvalkijos krašto informacijos skleidėjas nuo 1942 m.

Krūtinės didinimas: kodėl ir kada reikia keisti implantus?

Ne visos moterys turi simetrišką, dailią krūtinę. Tam įtakos turi genetika, fizinis aktyvumas, svorio pokyčiai ar kūno pasikeitimai po gimdymo. Dėl šių priežasčių moterys dažniausiai ryžtasi krūtinės didinimui implantais. Nors operacijos rezultatai yra ilgalaikiai, vis dėlto, verta nepamiršti, kad implantas – svetimkūnis, kurį reikia tinkamai prižiūrėti. Tad straipsnyje trumpai aptariama tinkama priežiūra ir kada reikia keisti implantus.

Pexels, Cottonbro Studio nuotrauka

Implantais tobulintos krūtinės priežiūra

Pasiryžus krūtų didinimui implantais, svarbu ne tik tinkamai pasiruošti operacijai, bet ir užtikrinti tinkamą priežiūrą po operacijos. Žinoma, pooperacinis laikotarpis reikalauja kantrybės, nes pirmąjį mėnesį reikia vengti fizinio aktyvumo, o specialią liemenėlę būtina dėvėti dar 2–3 mėnesius. Tam, kad gijimo laikotarpis praeitų sklandžiai, pirmąjį mėnesį patariama lankytis pas gydytoją kas savaitę, vėliau – kas 1, 3 mėnesius.

Sugijus žaizdoms ir grįžus į įprastą gyvenimo ritmą, rekomenduojama reguliariai lankytis pas savo srities specialistus, bent 1 kartą per metus. Vizito metu naudojamas ultragarsas, kuriuo įvertinama krūties būklė: ar nėra implanto plyšimo, ar šis nepajudėjo iš vietos. Jeigu pacientė neturi jokių nusiskundimų, o krūtys yra minkštos ir tenkina jų forma, tuomet implantų keisti nereikia.

Kada reikia keisti implantus?

Pacientėms gydytojai vis primena, kad krūtų implantus po kiek laiko būtina keisti ir tai yra natūralus procesas. Ilgai nekeičiant implantų ar šių nepašalinus, didėja komplikacijų tikimybė. Tam, kad pavyktų išvengti implanto surandėjimo ar plyšimo, juos rekomenduojama keisti po operacijos praėjus 10–12 metų.

Žinoma, gali pasitaikyti atvejų, kai prireikia keitimo procedūros anksčiau. Įdėjus implantus, aplink juos susiformuoja plona jungiamojo audinio plėvė, kuri dar vadinama implanto kapsule. Šis procesas yra visiškai normali organizmo reakcija. Kai kuriais atvejais pasitaiko, kad užauga per stora kapsulė, todėl krūtys pasidaro kietos, skausmingos ir deformuojasi jų forma. Tad jeigu pacientė jaučia diskomfortą, gali prireikti implantų pakeitimo.

Akivaizdu, krūtų didinimas implantais leidžia susigrąžinti dailią krūtinės formą. Kaip ir po bet kokios kitos operacijos, taip ir po krūtų augmentacijos implantais būtina reguliariai lankytis pas profesionalus. Laiku pastebėjus pokyčius, galima išvengti nemalonių komplikacijų, keliančių grėsmę sveikatai. Svarbiausia pasirinkti patikimą kliniką ir profesionalius gydytojus, išmanančius savo darbą.

Ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų jūsų patirtį. Manome, kad jums tai tinka, bet galite atsisakyti, jei norite. Priimti Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika