www.suvalkietis.lt
Pagrindinis Suvalkijos krašto informacijos skleidėjas nuo 1942 m.

Renkatės lovą? Funkcionalumas slypi ne tik patalynės dėžėje

Dairotės stilingos, patogios ir funkcionalios lovos? Stilingų lovų pasirinkimas šiandien platus, tačiau kalbėdami apie funkcijas, ne visi žino, kad jų šiandien yra kur kas daugiau nei talpi, lengvai pakeliama ar ištraukiama patalynės dėžė. Šiame straipsnyje, tikime, atrasite bent kelias naudingas funkcijas, kurios praverstų ir jums. Kai kurios, gali būti, maloniai nustebins.

„Magrės baldai” nuotrauka

Ilgaamžės, nusegamos atlošinės pagalvės

Pradėti verta nuo vienos pagrindinių ir nemažai diskusijų sukeliančių baldo dalių – atlošo. Nors nemažai ieškančių kokybiško miego baldo pritaria, kad gaminiai su atlošu yra patogesni, vis tiek dėl jo dvejoja. Dvejones kelia tiek atlošo forma, tiek priežiūra – tiksliau, pradinės formos išlaikymas ir atlošo valymas. Tačiau profesionalai kiekvieną detalę apgalvoja iki mažiausių smulkmenų.

Jeigu ieškote dvigulės lovos internetu, prie kiekvieno gaminio galite rasti aprašą. Dvejojantiems dėl atlošo verta ieškoti nusegamų atlošinių pagalvių – jų užvalkalus galima patogiai nuimti ir išskalbti. O štai, pavyzdžiui, aukšto tankio poliuretanas užtikrins, kad tvirta atrama bus ne tik patogi, bet ir ilgus metus išlaikys savo formą ir sugrįš į pradinę padėti.

Integruoti apšvietimo sprendimai

Sunku įsivaizduoti miegamojo lovą, prie kurios nebūtų šviestuvų – juk norisi lėtų vakarų su knyga, mėgstamu žurnalu, jaukios prieblandos, žiūrint savaitgalio filmus ar serialus. Tačiau kartais sprendimus dėl apšvietimo tenka priimti dar iki baldams atkeliaujant į namus ir staiga paaiškėja, kad šviestuvų nepavyks įmontuoti ten, kur norėtųsi. Tuomet reikia galvoti apie pastatomus – kurie taip pat ne visiems atrodo geriausia išeitis.

Tuomet dar viena novatoriška funkcija, apie kurią turėtumėte žinoti – miego baldai su integruotu apšvietimu. Lovą šiandien galite pasirinkti su integruotais šviestuvais, jie dažniausiai montuojami ant atlošo. Dar vienas modernus sprendimas – apšvietimo sistema, tvirtinama po patalynės dėže. Vos padėjus kojas ant žemės, automatiškai įsijungs švelnią prieblandą sukuriantis apšvietimas. Jis labai praverčia ankstų rytą ar tuomet, kai prireikia atsikelti naktį.

Pritvirtinami naktiniai staliukai

Šiuolaikiški gamintojai šiandien apgalvoja ir patogų daiktų sandėliavimą. Vėlgi, tai ne tik patalynės dėžė, bet ir, pavyzdžiui, lengvai pritvirtinami atitinkamos stilistikos naktiniai staliukai. Jie gali būti tvirtinami prie lovos karkaso. Tokiu atveju dažniausiai galite rinktis ne tik stalelių kiekį (vieną ar kelis iš abiejų baldo pusių), bet ir stalviršio spalvą. Kadangi stalelis tvirtinamas prie lovos, nereikia papildomo baldo tvirtinti prie sienos ar pirkti pastatomo – juk jis užima vietos ir vizualiai sumažina erdvę.

USB jungtys

Dar vienas labai patogus dalykas – integruotos USB jungtys. Balde integruotas sumanus sprendimas leidžia patogiai įkrauti mobilųjį telefoną, planšetę, kompiuterį, ausinuką. Nereikės galvoti apie tai, ar kraunamas įrenginys pasieks lovą ar bent naktinį stalelį. Be jokių trikdžių galėsite jaukiai įsitaisę toliau naršyti telefone ar žiūrėti filmus.

Žinoma, tiems, kurie nori maksimaliai išpildyti savo lūkesčius, ne tik patogumo, bet ir stiliaus atžvilgiu, verta dairytis gamintojo, kuris suteikia galimybę patiems kurti kokybiškų audinių derinius, pasirinkti kojelių spalvas ir aukštį. Beje, šis svarbus ne tik dėl kuriamo stiliaus, bet ir naudojamų išmaniųjų įrenginių, tiksliau – siurblio-roboto. Jei jums tai aktualu, atkreipkite dėmesį į atitinkamą patikusių lovų aukštį ar pasiteiraukite dėl galimybės patiems nuspręsti, koks jis turėtų būti.

Užs.

Ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų jūsų patirtį. Manome, kad jums tai tinka, bet galite atsisakyti, jei norite. Priimti Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika