www.suvalkietis.lt
Pagrindinis Suvalkijos krašto informacijos skleidėjas nuo 1942 m.

Gruodžio 28 d. „Suvalkietyje“ skaitykite:

Mokytoja iš pašaukimo Virginija nebijo permainų

Mokytoja Virginija sako, kad mokiniams būtina aiškinti, jog laisvė ir įpareigoja.

Mokytoja lituanistė Virginija Mikšaitė, buvusi marijampolietė, dabar dirba Kaune. Ši energinga, drąsi ir nebijanti pasakyti, ką galvoja, pasipriešinti plaukimui pasroviui moteris gyvenimo yra mėtyta ir vėtyta, turi daug įvairios patirties, kuria sutiko pasidalinti su mūsų skaitytojais…

Atgimimo gatvės gyventojai – prieš kelio ženklą, draudžiantį sustoti

Atgimimo gatvės gyventojai prašo užtikrinti gatvėje saugų eismą.

Posėdžiavo Marijampolės savivaldybės Saugaus eismo komisija. Posėdyje svarstyti gyventojų prašymai dėl eismo organizavimo.

Posėdyje – nauja frakcija ir aistros dėl kamino

Investicijos į „Litesko“ dūmtraukį padidins ir šilumos kainą.

Paskutinis šiais metais Tarybos posėdis tęsėsi apie dvi valandas, jame apsvarstyti 22 klausimai. Posėdis prasidėjo nuo Tarybos nario Edmundo Razvicko perskaityto pareiškimo, kad jis kartu su kitu Tarybos nariu, mero pavaduotoju Pauliumi Marozu nutraukia narystę Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcijoje ir kartu su Tarybos nariu Kęstu Spūdžiu steigia Lietuvos demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ frakciją.

Marijampolės kultūros centre – Kalėdų eglučių paroda

Prieš kelias dienas Marijampolės kultūros centre atidaryta kalėdinių eglučių, kurias savo sukurtomis dekoracijomis papuošė savivaldybės mokyklų mokiniai ir technologijų mokytojai, paroda.

Ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų jūsų patirtį. Manome, kad jums tai tinka, bet galite atsisakyti, jei norite. Priimti Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika