www.suvalkietis.lt
Pagrindinis Suvalkijos krašto informacijos skleidėjas nuo 1942 m.

All on 4 implantavimas: kodėl geriau nei kiti būdai?

Visi tikrai sutiktų, kad implantacija yra geriausias dantų susigrąžinimo būdas. Tai yra galimybė ne tik šypsotis plačiai, tačiau ir sveikai. Žinoma, AIK dantų implantacija šiuo metu gali būti atliekama labai įvairiai, kadangi yra daug metodų, kurie turėtų padėti Jums ne tik atkurti dantis, tačiau būtent taip, kaip Jums labiausiai tinka.

Vis dažniau minimas yra all on 4 metodas, kuris įvardijamas kaip geriausias pasirinkimas tiems, kurie renkasi inovacijas. Šis straipsnis, tikimės, padės Jums geriau suprasti, kodėl šis metodas yra geriausias ir kodėl apskritai yra būtina atkurti prarastus dantis.

All on 4 implantacijos privalumai

Visada geriausia dėl implantavimo galimybių yra tartis su specialistais, kurie teikia paslaugas. Jie visada suteiks išsamiausią informaciją. Tikimės, kad ji padės Jums geriau suprasti, kodėl all on 4 metodas yra taip mėgstamas ir dažnai pasirenkamas.

 1. Nereikia kaulo priauginimo

Šis implantavimo metodas yra labai palankus dėl to, kad nereikia papildomai priauginti kaulo. Tokiu atveju pati procedūra kainuoja ne tik pigiau, tačiau ir padaroma kur kas greičiau, galiausiai, po visko žmogus nebeik nejaučia jokio diskomforto.

 1. Beveik visos procedūros yra sėkmingos

97 procentai šio tipo implantacijų yra visiškai sėkmingos. Dėl to galima ne tik pasiekti didelį maksimumą, tačiau taip pat ir džiaugtis galimybėmis.

 1. Tinka tiems, kurie prarado visus arba beveik visus dantis

Šis implantacijos metodas labiausiai tinka tokiu atveju, kai asmuo prarado visus dantis arba daugelį jų. Jeigu reikia tik vieno implanto, tokiu atveju reikia ieškoti kiti metodo, o jų taip pat pasiūla yra gana plati.

 1. Tiems, kurie nori natūralumo

Tai yra puikus pasirinkimas tokiu atveju, kai norisi dirbtinių dantų, kad atrodytų kaip tikri. Džiugu, kad tokios galimybės yra. Daugeliui žmonių jos padeda gyventi vėl gerai. Svarbiausia, kad klinikose siūlomų paslaugų kainos vis labiau krenta. Galiausiai, galima užsisakyti paslaugas net išsimokėtinai.

 1. Ekonomiškumas

Tai yra puikus pasirinkimas tiems, kurie taupo. Sumokate mažiau, tačiau galite džiaugtis dantimis, kurie tarnaus daug metų ir atrodys puikiai.

 1. Tinka daugeliui žmonių

Tinka asmenims, kurie serga įvairiomis lėtinėmis ligomis, pavyzdžiui, cukraligė. Taigi, galima gyventi ramiai, kad dirbtiniai dantys neturės jokios neigiamos įtakos Jūsų sveikatai.

 1. Greitis

Galiausiai, tokia dantų atkūrimo galimybė yra padaroma labai greitai. Tai, žinoma, džiugina, kadangi dantys atrodo puikiai jau po poros vizitų pas specialistą.

Kodėl būtina atkurti prarastus dantis?

Ar tikrai dantų implantai yra būtini tuomet, kai trūksta dantų? Jeigu Jums tai netrukdo gyventi? Tikrai taip. Dažniausiai tik atrodo, kad netrukdo, tačiau vėliau tenka susidurti su labai įvairiomis sveikatos problemomis.

 1. Nyksta žandikaulio kaulas.

Tai yra ne tik estetinė, tačiau ir funkcionalumo problema. Galiausiai, genda dantys, kurie yra šalia, nes jiems tenka didesnė darbinė apkrova.

 1. Nesinori bendrauti.

Natūralu, kad daugeliui žmonių dėl dantų trūkumo net atsiranda psichologinės problemos. Dažniausiai tuomet, kai trūksta priekinių dantų.

 1. Sunku valgyti

Taip, valgyti be dantų bus tikrai kur kas sunkiau. Galiausiai, maisto apribojimas bus didelis.

 1. Ryjama dideliais gabalais.

Tuomet dažniausiai tenka kovoti su skrandžio skausmais.

Svarbiausia, kad yra daug galimybių. Tai suteikia šansą kiekvienam rasti tokią opciją, kuri jam labiausiai tinka. Tikimės, kad ir tarnaus daug metų bei džiugins ilgaamže kokybe, kuri prieinama kiekvienam.

Ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų jūsų patirtį. Manome, kad jums tai tinka, bet galite atsisakyti, jei norite. Priimti Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika