www.suvalkietis.lt
Pagrindinis Suvalkijos krašto informacijos skleidėjas nuo 1942 m.

Priemonės, kurios padeda kontroliuoti svorį

Pasiekus tam tikrą amžiaus ribą svorio kontrolė tampa labai sunku ir daug pastangų reikalaujančiu darbu. Tačiau tikrai įmanoma ne tik gabiame amžiuje išlaikyti grakščias kūno linijas. Tikrai ne tik dėl grožio, tačiau pirmiausia dėl sveikatos. Ne veltui yra pateiktos KMI ribos. Nors jos yra orientacinės, tačiau gali padėti žmogui paprasčiau įsivertinti, ar jo KMI yra normalus, taip pat, ra nereikia bandyti kiek priaugti arba numesti svorio.

Dažniausiai daugeliui žmonių rūpi svorio metimas. Yra daug priemonių ir metodų, kurie gali padėti padailinti kūno linijas. Aptarsime pagrindines, kurių poveikis dažniausiai patars didžiausias.

Papildai

Svorio kontrolei skirti divari papildai yra labai įvairūs, tad natūralu, kad poveikis, kurį pavyks pasiekti, taip pat yra labai įvairus. Vieni padeda sumažinti alkio jausmą. Tokiu atveju žmogus kur kas mažiau valgo ir dėl to svori po truputį normalizuojasi. Kiti yra skirti medžiagų apykaitos gerinimui. Daugelyje yra žolelių, kurios kiek laisvina vidurius. Ir nors kai kuriems tai gali neatrodyti labai geras metodas svorio metimo kelyje, tačiau tikrai yra. Kai kurie tuštinasi labai retai ir dėl to ne tik jų pilvas yra labai išpūstas, tačiau taip pat ir organizmas yra užteršta toksinais. Ir tokiu atveju arbatų, kurios gali padėti virškinimui, yra labai daug.

Vartojant bet kokius papildus svarbiausia taisyklė yra rinktis tuos, kurie yra geros kokybės, taip pat, juos vartoti pagal instrukciją. Kai kurie vienu metu geria daugiau, kadangi tikisi, jog tuomet poveikis bus greitesnis. Deja, toli gražu taip nebus. Reikia sekti instrukcijas, kuriose patarimai pateikti ir pagal KMI, ir pagal amžių. Rekomendacijos yra ne veltui.

Daugiau vandens

Svorio kontrolei palaikyti taip pat reikia nepamiršti kasdien vartoti vandenį. Atrodo, kad tai yra kartojama labai dažnai ir lygiai taip pat visi puikiai žino, kad kasdienis vandens gėrimas yra būtinas. Tačiau taip pat ir nesuvartoja tokio kiekio, kokio reikia. Ką tai reiškia? Kad žmogus negauna ne tik vandens, kurio reikia jų kūnui, kad gražiai atrodytų ir gerai jaustųsi, tačiau taip pat ir dažnai dėl vandens trūkumo kankina alkis, kuris skatina kuo daugiau valgyti. Didesnis vandens kiekis gali numalšinti alkį, tad svarbiausia – išmokti, įprasti vartoti vandenį.

Galiausiai, būtinai norime akcentuoti, kad reikia gerti vandenį, o ne įvairias sultis arba limonadus, kuriuose yra daug cukraus. Tik tokiu atveju poveikis bus. Pačioje pradžioje gali reikėti laiko, kol vandens gėrimas taps norma, kasdieniu ritualu. Tačiau galiausiai – tikrai galėsite džiaugtis, kad Jūsų kūno formos tapo kur kas lieknesnės.

Mitybos režimas

Svorio kontrolei svarbiausia yra reguliuoti maistą, kuris yra kasdien valgomas. Būtent tuomet, kai jo yra per daug – žmogus paprasčiausiai augina riebaliukus, kurie nėra jam reikalingi. Žinoma, kai esate pratęs valgyti labai daug –  dažniausiai nėra paprasta numažinti kasdien suvartojamo maito kiekius. Tačiau tikrai įmanoma. Reikia režimo. Ne tik mitybai, tačiau ir kitom gyvenimo sferoms. Tokiu atveju galite būti ramus, kad ne tik Jūsų svoris bus toks, kokio reikia pagal Jūsų ūgį, tačiau ir apskritai gyvensite kur kas sveikiau. Svarbiausia yra rasti tokį planą, kuris Jums labiausiai tinka. Ir tai toli gražu ne dieta.

Reikia gyventi taip, kad pavyktų išlikti sveiku, tačiau taip pat ir būti laimingu. Tai yra įmanoma, tik paieškoms reikia skirti laiko.

Užs.

Ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų jūsų patirtį. Manome, kad jums tai tinka, bet galite atsisakyti, jei norite. Priimti Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika