www.suvalkietis.lt
Pagrindinis Suvalkijos krašto informacijos skleidėjas nuo 1942 m.

Pamirškite nemalonų knarkimą

Knarkimas yra problema, kamuojanti ne vieną. Knarkti nėra gerai ne vien dėl kitus trikdančio garso, bet ir kenkia sveikatai, kadangi knarkimas paprastai išduoda tam tikras sveikatos problemas. Dažniausiai dėl knarkimo kalta kreiva nosies pertvara, kuri sukelia ištisą paletę ir kitų nemalonių problemų, todėl atliekant nosies korekciją įveikiamos jos visos vienu metu. Ką daryti susiduriant su knarkimu sužinosite toliau šiame straipsnyje.

Tiesi nosies pertvara

Galvojantiems apie dar geresnę sveikatą verta pagalvoti ir apie nosies korekcijų procedūras. Jos padeda įveikti ne tik knarkimą, bet ir chronišką slogą, pastoviai kamuojančias išskyras iš nosies bei daug kitų požymių, kurie malonumo anaiptol nekelia. Su tiesia nosies pertvara kvėpavimas tampa lengvesnis ir sklandesnis, organizmas geriau aprūpinamas oru, o tai svarbu bendrai gerai sveikatai ir geresnei emocinei būklei palaikyti.

Lengvas ir saldus miegas

Norint mėgautis dar geresne miego kokybe, lengvu kvėpavimu ir maloniu poilsiu reikėtų nedelsti ir investuoti į savo sveikatą atliekant chirurgines procedūras. Knarkimo gydymui paprastai taikoma uvuliopalatofaringoplastika, kuri padeda pašalinti perteklinius audinius gerklėje. Tai padeda praplatinti kvėpavimo takus, kas leidžia oro srautui lengviau patekti į apatinius kvėpavimo takus ir gerokai sumažina knarkimą arba jį pašalina išvis.

Knarkimo gydymui neretai taip pat taikoma ir radiodažnuminė ar lazerinė minkštojo gomurio termoabliacija. Kiekvienu konkrečiu atveju geriausią gydymą rekomenduoja specialistas po apžiūros ir pokalbio su pacientu.

Ko tikėtis iš nosies operacijų?

Nosies operacijoms būtina pasiruošti nusiteikiant psichologiškai. Operacijų metu taikoma bendrinė nejautra, todėl miegate ir nejaučiate jokio skausmo. Chirurginiai veiksmai vykdomi apie pusantros valandos, vėliau atsibudus jaučiamas diskomfortas ir nosis turi užgyti.

Paprastai praeina iki keleto mėnesio, kol nosis pilnai sugyja. Per tą laiką reikėtų vengti padidinto fizinio aktyvumo, gerti specialisto nurodytus vaistus, vengti rūkymo, dažno kosėjimo ar krenkštimo, prisilaikyti sveikesnės mitybos. Vėliau gyvenimas sugrįžta į normalias vėžes ir galite mėgautis ramiu miegu be jokio knarkimo.

Daugiau apie teikiamas otorinolaringologijos paslaugas sužinosite: https://ficlinica.lt/

Užs. 175.

Ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų jūsų patirtį. Manome, kad jums tai tinka, bet galite atsisakyti, jei norite. Priimti Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika