www.suvalkietis.lt
Pagrindinis Suvalkijos krašto informacijos skleidėjas nuo 1942 m.

Gera ir nebrangi baidarių nuoma Aukštaitijoje

Ar bandėte kada plaukti baidare? Jeigu dar ne, tai žinokite, jog tai tikrai turiningas aktyvaus laisvalaikio būdas, kurį galite išbandyti kartu su savo šeima ar draugais. Baidarių nuoma Aukštaitijoje suteikia galimybę pažinti gražiausius šio krašto ežerus, upes ir kitus gamtos kampelius, kurių niekuomet nepamatytumėte keliaudami automobiliu. Skaitykite toliau ir sužinokite, kodėl verta išbandyti baidares bei kur rasti jų nuomą gera kaina.

Skirtingo ilgio baidarių maršrutai

Jokiomis kitomis aplinkybėmis nesusipažinsite su gamta ir jos turtais taip gerai, kaip plaukdami gražiausiais maršrutais. Gamtos vaizdus čia pamatysite iš visai kitokios perspektyvos. Baidarių nuoma Aukštaitijoje puikiai tiks tiek mėgstantiems gamtą ir tylą žmonėms, tiek vertinantiems pokalbius ir bendrą laiką kartu su draugais. Bet kokiu atveju, gamtos didybė privers tiesiog žavėtis ja ir pasinerti į kitokį – nuostabų pasaulį toli nuo įprastos kasdienybės, pailsėti ir atgauti jėgas.

Baidarių maršrutų gali būti labai įvairių, juos pasirinksite pagal savo pasiryžimą. Ilgų kelionių mėgėjai atras dvidienius ir ilgesnius maršrutus su nakvyne, o norintieji išbandyti baidares trumpesniam laikui ar pirmą kartą, atras sau tinkamų vienadienių pasiūlymų. Trumpos kelionės trunka iki keleto valandų ir yra be nakvynės. Išsirinkite optimalaus ilgio baidarių maršrutą ir kreipkitės į nuoma užsiimančius specialistus!

Plaukimas su nakvyne

Plaukdami ilgesniais maršrutais galėsite apsistoti specialiose palei upes įrengtose stovyklavietėse. Keliautojai apgyvendinami mediniuose namukuose arba gali apsistoti savo palapinėse prie laužo. Čia galėsite jaukiai praleisti laiką, pailsėti ir pasiruošti tolimesniems būsimos dienos nuotykiams.

Baidarių nuomos kainos

Baidarių nuoma yra nebrangi ir kiekvienam prieinama. Savaitgaliais kainos kiek didesnės dėl didesnio žmonių srauto, tačiau darbo dienomis, kai norinčiųjų baidarėmis plaukti gerokai mažiau, mažesnės ir nuomos kainos. Tiksli baidarių nuomos kaina taip pat priklauso nuo pasirinkto baidarės tipo. Galimos mažesnės ir didesnės baidarės, kuriose telpa daugiau žmonių.

Nepraleiskite progos pasinerti į nuostabias keliones Aukštaitijos vandenimis! Baidarių nuoma Aukštaitijoje dovanos naujų, nepamirštamų įspūdžių, kuriuos prisiminsite su savo draugais dar ilgą laiką.

Užs. 175.

Ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų jūsų patirtį. Manome, kad jums tai tinka, bet galite atsisakyti, jei norite. Priimti Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika