www.suvalkietis.lt
Pagrindinis Suvalkijos krašto informacijos skleidėjas nuo 1942 m.

Kredito unijos ir jų paslaugos palankiausiomis sąlygomis

Reikalinga finansinė pagalba norint įsigyti būstą ar pradėti verslą, įvairiais kitais atvejais? Lietuvoje veikiančios kredito unijos ir jų paslaugos gali būti palankus ir patogus sprendimas, daug priimtinesnėmis kainomis, nei daugelis komercinių bankų. Kodėl ir kokios paslaugos teikiamos sužinosite šiame straipsnyje.

Kokias paslaugas teikia kredito unija?

Finansinių paslaugų įvairovė gali būti labai didelė ir atitinkanti skirtingus, skirtingų asmenų poreikius. Pasikonsultuokite su specialistais tam, kad jie padėtų Jums konkrečiu atveju. Kredito unijos ir jų paslaugos:

  • paskola privatiems asmenims – gali būti suteikta pačiais įvairiausiais atvejais, dažniausiai siekiant įsigyti ar renovuoti būstą, taip pat kitokiam asmeniniam turtui įsigyti. Imant paskolą reikalingas pradinis įnašas, likusieji pinigai grąžinami iš anksto sutartomis, klientui patogiomis sąlygomis per tam tikrą laiką;
  • paskola verslui – naujo verslo ar verslo plėtros paskolos. Į jas gali pretenduoti smulkaus ir vidutinio verslo atstovai, ūkininkai. Kredito unijoje Jums bus užtikrintos palankios verslo paskolos sąlygos ir suteiktos išsamios konsultacijos rūpimais klausimais;
  • indėlių sutarčių sudarymas – terminuotų indėlių palūkanų norma yra didesnė, nei komerciniuose Lietuvos bankuose.

Taip pat gali būti teikiamos paskolos specifiniais atvejais, paskolos refinansavimui, paskolos su turto įkeitimu ar užsienyje dirbantiems Lietuvos piliečiams, kurie nori įsigyti būstą Lietuvoje.

Greita ir patogi paskola verslui ar asmeniniam gyvenimui

Imant paskolas, svarbu tinkamai joms pasiruošti. Kaip jau supratote iš anksčiau, paskolos dažniausiai būna dviejų tipų: skirtos verslui ir skirtos asmeninėms reikmėms. Visais atvejais, pravartu gerai įvertinti savo finansines galimybes, kaip ir tikslus bei ateities poreikius, atsižvelgti į ilgalaikę perspektyvą.

Paskolos ėmimas gali būti puikus ir užtikrintas žingsnis į naują gyvenimą ar naują veiklą, kuomet jam pasiruošiate tinkamai. Tai ganėtinai rizikingas žingsnis, tačiau jam pasiruošus ir kreipiantis į patikimus specialistus galėsite nepergyventi ir būti užtikrinti.

Profesionalios kredito unijos ir jų paslaugos pagal visus Jūsų poreikius! Kreipkitės į profesionalius savo srities specialistus, kurie suteiks paskolas palankiomis sąlygomis, patars prieš priimant atsakingus sprendimus.

Užs. 175.

Ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų jūsų patirtį. Manome, kad jums tai tinka, bet galite atsisakyti, jei norite. Priimti Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika