www.suvalkietis.lt
Pagrindinis Suvalkijos krašto informacijos skleidėjas nuo 1942 m.

Elastingos bei stabilios paklodės su guma

Miegas mums visiems yra labai svarbus. Vieni žmonės miega labai ramiai, o kiti – tarsi princesės ant žirnio, t. y., jų miego kokybei kenkia praktiškai viskas, įskaitant ir sujauktą paklodę. Sujauktos paklodės problemų išvengiama, pasirinkus elastingumu bei stabilumu garsėjančias paklodes su guma.

Pasirinkus paklodes su guma sugaištama mažiau laiko lovos klojimui ir tvarkymui

Stabilios ir elastingos paklodės su guma itin tvirtai apspaudžia čiužinį, todėl jos „neslankioja“, nesusijaukia vartantis ar siekiant rasti geriausią miego poziciją. Frotinės, flanelinės, medvilninės, trikotažinės, satino bei pliušo paklodės su guma dėl minėtos priežasties padeda sutaupyti nemažai laiko kaskart klojant lovą ar tvarkant ją po nakties poilsio. Įvairia spalvine, dizainų bei tekstūrų gausa pasižyminčios paklodės su guma be visa ko yra ir iš tiesų gražios, tvirtos bei ilgaamžės.

Medvilninės paklodės su guma – pačios populiariausios

Kaip jau buvo minėta, paklodės su guma yra siuvamos iš įvairiausių audinių. Pliušines paklodes, pavyzdžiui, labai pamėgę žmonės, kurie itin mėgsta itin minkštus bei švelnius audinius arba yra kankinami įvairių alergijų. Alergiškiems žmonėms taip pat puikiai tinka ir trikotažinės paklodės su guma. Švelnus trikotažas, garsėjantis puikiu drėgmės sugeriamumu bei pralaidumu orui, yra elastingas, tačiau neišsitampo, todėl paklodėms yra idealiai tinkantis audinys.

Satino paklodės su guma atrodo itin prabangiai. Jos lengvos, itin malonios kūnui, bet šiek tiek brangesnės nei paklodės su guma, pasiūtos iš kitų audinių. Vis dėlto šiuo metu populiariausios medvilninės Tavosapnas.lt paklodės su guma. Miegant lovos čiužinį apgaubus medvilnine paklode su guma neprakaituojama, tokia paklodė taip pat tobulai švelni ir maloni odai.

Paklodės su guma idealiai tinka vaikams

Stabiliai ant čiužinio besilaikančios paklodės su guma yra tikras vaikus auginančių tėvelių džiaugsmas, nes tokios paklodės garantuoja tvarką vaiko lovoje, nepriklausomai nuo to, ar jie miega ramiai, ar nuolat vartosi ir dūksta. Atkreipiame Jūsų dėmesį į tai, kad vaikams patartina rinktis paklodes su guma, kurios yra pasiūtos iš trikotažo, pliušo ar kitų audinių, pasižyminčių antialerginėmis savybėmis.

Užs.

Ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų jūsų patirtį. Manome, kad jums tai tinka, bet galite atsisakyti, jei norite. Priimti Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika