www.suvalkietis.lt
Pagrindinis Suvalkijos krašto informacijos skleidėjas nuo 1942 m.

Kovo 4 d. „Suvalkietyje“ skaitykite:

Laukiam sugrįžtančių

Kad būtų lengviau zylių inkilus išvalyti, Aurimas Kilikevičius juos gamina su šoninėmis durelėmis.

Pavasarėjančiu dangumi plaukia paukščių pulkai. Nors tarp debesų juos gal ir sunkiau įžiūrėti, bet žąsų girgsėjimas, gervių klykavimas, zylių čirpimas išduoda – jie grįžta, ant sparnų nešdami saulę ir šilumą. Jų sugrįžimo laukia ir Aurimas Kilikevičius, mažiesiems paukščiukams kaldamas ir dailindamas inkilus.

Kompensacijos už kurą: jei gyventojo turtas neduoda papildomų pajamų – negerai

Sunaudojamo kuro normatyvus yra patvirtinusi Valstybinė kainų ir energetikos kontrolės komisija.

Į redakciją kreipėsi Baraginės seniūnijos (Marijampolės sav.) gyventoja L. R. (pavardė redakcijai žinoma), kuri nusivylė gauta kompensacija už šildymą – ji tesudarė kiek per 30 eurų. Tuo tarpu jos kaimynė gavusi kur kas daugiau. Kalbėdamiesi su garbaus amžiaus moterimi supratome, kad tokia menka kompensacija dėl to, jog ji turi kiek daugiau nei 2 ha žemės, kuri yra išnuomota.

Laikas išsitraukti iš palėpės žygio batus!

ADVENTUR parodoje Kauno rajono stende dirbę Monika Kiaušaitė ir Paulius Vilkevičius įdomiais pasakojimais viliojo aplankyti gražiausias rajono vietas.

Norisi po žiemos pajudėti? Ir ne tik pakvėpuoti tyru miškų oru, atsikvėpti po darbo savaitės, bet ir sužinoti, pamatyti? Šių metų tarptautinėje turizmo, kelionių ir aktyvaus laisvalaikio parodoje ADVENTUR pakalbinau žygių Kauno rajone vadovą Paulių Vilkevičių.

Paulina Paukštaitytė džiaugiasi savo pirmu pasirodymu „Eurovizijos“ atrankoje

Paulinos Paukštaitytės sėkmingas debiutas nacionalinėje „Eurovizijos“ atrankoje – maloni staigmena ir žiūrovams, ir komisijai.

„Eurovizijos“ nacionalinės atrankos finale, kur susigrūmė 10 stipriausių dalyvių, buvo ir iš Marijampolės kilusi dainininkė Paulina Paukštaitytė. Ji su surinktais 6 balais buvo penkta. Šis laikas Paulinai ypatingas. Pasirašė sutartį su didžiausia muzikos leidybos kompanija „Universal Music Group“, pernai prieš Kalėdas susižadėjo su mylimuoju Viliumi Popendikiu ir debiutavo „Eurovizijos“ atrankoje.Ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų jūsų patirtį. Manome, kad jums tai tinka, bet galite atsisakyti, jei norite. Priimti Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika