www.suvalkietis.lt
Pagrindinis Suvalkijos krašto informacijos skleidėjas nuo 1942 m.

Kovo 8 d. „Suvalkietyje“ skaitykite:

Gėlės gali pasakyti kur kas daugiau nei „myli-nemyli“

Lina Krasnovaitė-Siparienė: „Ir patys galime padaryti „kalbančią“ puokštę artimajam arba draugui.“

Jau tūkstančius metų gėlės yra neatsiejama žmonių bendravimo dalis, suteikianti jam naujų spalvų ir reikšmių. Taigi ir gėlių kalba – sena kaip pati žmonija, mūsų istorijos ir kultūros atspindys.
Apie tai kalbamės su vilniete Lina Krasnovaite-Sipariene, anglų kalbos filologe, augusia lietuvių kalbos filologų šeimoje…

Svetlicos kaimo bendruomenė: „Išliksime ir gyvuosime“

I. Berteškienė (dešinėje) ir L. Arbačiauskienė įsitikinusios, kad vietos bendruomenė išliks.

Svetlicos kaimas – visai netoli Marijampolės, o jo pavadinimas siejamas su lenkų kalbos žodžiu, reiškiančiu „šviesioji troba“. Šiame, taip pat aplinkiniuose kaimuose gyvena maždaug 500 žmonių, o į keturioliktus veiklos metus skaičiuojančią Svetlicos kaimo bendruomenę susibūrę kelios dešimtys.

Kamuolio žongliravimo konkurse – rekordinis dalyvių skaičius

Nojus Kliučininkas pateko į Kamuolio žongliravimo konkurso finalą, kuris vyks gegužės mėnesį Veiveriuose.

Kovo 2 dieną Marijampolės „Ryto“ pagrindinėje mokykloje įvyko kamuolio žongliravimo konkurso „Mano laikas, mano draugai, mano futbolas“ 15-tas etapas, kuriame dalyvavo rekordinis dalyvių skaičius – 174 mokiniai.

23-oji Vilniaus knygų mugė tapo erdve laisvei ir vienybei puoselėti

23-oji Vilniaus knygų mugė nušvito mėlyna ir geltona spalvomis.

Vasario 23–26 d. Vilniaus parodų ir kongresų centro „Litexpo“ sales užpildė tūkstančiai literatūros, diskusijų ir susitikimų išsiilgusių lankytojų, čežėjo verčiamų knygų puslapiai, virė literatūrinės diskusijos, buvo rašomos laisvės eilutės – vyko 23-oji Vilniaus knygų mugė. Šiais metais literatūra suvienijo daugiau nei 50 tūkst. lankytojų, autorių, politikų, visuomenės veikėjų iš Lietuvos ir kitų užsienio šalių, o į muzikos salę kvietė garsiausi Lietuvos atlikėjai. Knygų mugės tema simbolinė – ji tapo vienybės ir kovos ženklu, paminėti ypatingi įvykiai.

Ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų jūsų patirtį. Manome, kad jums tai tinka, bet galite atsisakyti, jei norite. Priimti Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika