www.suvalkietis.lt
Pagrindinis Suvalkijos krašto informacijos skleidėjas nuo 1942 m.

Pėdkelnės – funkcionalus aksesuaras dailiosios lyties atstovėms

Kiekvienos moters stalčiuose galima rasti skirtingų modelių bei storio pėdkelnių, kurios visada pasitarnauja, kuriant kasdieninius arba šventinius įvaizdžius. Ką turėtume žinoti apie šį funkcionalų kiekvienai moteriai privalomą aksesuarą?

Nuo ko priklauso pėdkelnių tvirtumas?

Pėdkelnių tvirtumas priklauso nuo to, kiek denų turi konkretus modelis. Pasak specialistų, moterys, kurios labai dažnai puošiasi sijonais ar suknelėmis, turėtų prioritetą teikti pėdkelnėms, kurių denų skaičius prasideda nuo 20. Kalbant apie minėto storio pėdkelnes, būtina paminėti, kad būtent 20 denų pėdkelnės yra vienas iš populiariausių pasirinkimų, nes tinkamai jas prižiūrint šios idealaus skaidrumo pėdkelnės tarnauja ilgai.

Kokias pėdkelnes pasirinkti, norint itin plonų pėdkelnių?

Moterims, kurios ieško pėdkelnių, kurias būtų komfortabilu dėvėti karštuoju metų laiku, patartina rinktis itin plonas nuo 6 iki 10 denų turinčias pėdkelnes. Minėtą denų skaičių turinčios pėdkelnės yra itin plonos, pasižymi itin aukštais skaidrumo rodikliais ir, pasak stilistų, puikiai pasitarnauja, siekiant elegantiško bei formalaus įvaizdžio.

Itin plonomis galima pavadinti ir pėdkelnės, turinčias 15 denų. Žinoma, tokios pėdkelnės nepasižymi tokiu skaidrumu, kaip 6 iki 10 denų pėdkelnės, todėl pasirinkus minėto storio pėdkelnes, turėsite šiek tiek tamsesnę plonų pėdkelnių alternatyvą.

Kokias pėdkelnes pasirinkti, norint maskuojančių pėdkelnių?

Nuo 30 iki 40 den pėdkelnės yra priskiriamos pusiau permatomų pėdkelnių kategorijai. Tokios pėdkelnės yra nepamainomos tada, kai norime paslėpti įvairius odos nelygumus, mėlynes ir pan. Savaime suprantama, pusiau permatomos pėdkelnės, kaip ir sufleruoja kategorijos, kuriai jos yra priskiriamos, pavadinimas nesuteikia pilno maskavimo, tačiau yra labai populiarus pasirinkimas tarp moterų, prioritetą teikiančių tvirtoms, kokybiškoms bei stilingoms pėdkelnėms.

Kokias pėdkelnes pasirinkti, norint šiltų, visiškai maskuojančių pėdkelnių?

Tobulai maskuoja pėdkelnės, kurios yra priskiriamos nepermatomų pėdkelnių kategorijai. Šiai kategorijai yra priskiriamos pėdkelnės, kurių denų skaičius prasideda nuo 50 ir siekia 100 ir daugiau denų: pėdkelnės tamsios, visiškai nepermatomos ir tikrai šiltos. Minėtos pėdkelnės tikrai gelbsti pereinamuoju bei šaltuoju metų laiku. Pasak stilistų, nepermatomos pėdkelnės tinka absoliučiai visoms moterims, kurios net ir spaudžiant šaltukui nori spinduliuoti lengvu, moterišku įvaizdžiu, nerizikuodamos sušalti ir peršalti.

Ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų jūsų patirtį. Manome, kad jums tai tinka, bet galite atsisakyti, jei norite. Priimti Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika