www.suvalkietis.lt
Pagrindinis Suvalkijos krašto informacijos skleidėjas nuo 1942 m.

Automatizuota sandėlio valdymo sistema – kas tai?

Sprendžiant iš šio numatomo dirbtinio intelekto taikymo padidėjimo, automatizavimas pasiliks. Sandėlio valdymo pasaulyje tai reiškia, kad reikia atsižvelgti į automatizuotos sandėlio sistemos ir sandėlio automatizavimo naudą. Sandėlių operatoriams ir logistikos įmonėms paskirstymo, gamybos ir tiekimo grandinės procesai greitai keičiasi. Prieš pasinerdami į kai kurias būtinas sandėlio automatizavimo technologijas, pradėkime aptardami, kas yra automatizuota sandėlio sistema ir kodėl jos jums reikia.

Kas yra automatizuota sandėlio sistema?

Automatizuota programa – tai programinė įranga, padedanti sandėliavimo operacijoms integruoti dirbtinį intelektą ir robotiką į kasdienius procesus. Automatizuotas sandėliavimas naudoja keletą pagrindinių technologijų, kad galėtų judėti. Pavyzdžiui, automatizuota saugojimo ir paėmimo sistema (ASRS) kartu su sandėlio valdymo sistema. Paprasčiausia sandėlio automatizavimo technologija bando sumažinti rankines užduotis, kurios sulėtina prekių judėjimą. Kai prekė turi keletą kartų sustoti keliaujant per sandėlį, tai padidina problemos atsiradimo tikimybę. Galite atkurti vertingus išteklius sumažindami gaminio prisilietimus ir sumažindami gaminio transportavimo išlaidas.

Visiškai automatizuotos sandėlio sistemos vertė akivaizdi, bet kokias problemas jos gali padėti spręsti operacijoms? Kodėl jums reikia sandėlio automatizavimo?

Dėl pasaulinių tiekimo linijų demografinių sutrikimų darbo rinkai ir toliau kyla didelė įtampa. Kadangi reikia didesnio našumo, automatizavimas yra būtinas sandėliavimo pramonei visame pasaulyje. Kaip tikitės atnaujinti daugybę programuojamų loginių valdiklių (PLC), jei jūsų sandėliai vis dar veikia rankiniu būdu? Neefektyvūs sandėlio procesai neigiamai veikia klientų pasitenkinimą. Sandėlio automatizavimo sprendimai palaiko kelis svarbius procesus, kurie padidina efektyvumą ir užtikrina klientų pasitenkinimą. Nuo pasikartojančių operacijų optimizavimo iki nereikalingų išlaidų mažinimo ir produktyvumo didinimo – automatizavimas keičia sandėliavimo pramonę.

Automatikos problemų sprendimas

Sandėliams reikia pagalbos sprendžiant problemas, kurios gali neleisti jiems išnaudoti tikrojo potencialo. Vienas iš didžiausių problemų, su kuriomis susiduria sandėliavimo operacijos, yra našumo ir efektyvumo didinimas, kartu mažinant išlaidas. Tai gali atrodyti nesudėtinga, tačiau padidinti greitį ir sutrumpinti užduočių atlikimui skirtą laiką gali būti sunku ar net pavojinga sandėlyje, kuriame pilna darbuotojų. Darbuotojams reikalinga saugi aplinka, kurioje jie galėtų dirbti, o jei jie dirbs greičiau, reikalai gali pasikeisti pavojingai. Darbuotojų sveikata ir sauga yra svarbiausia; tikėtis, kad jie judės greičiau, yra apmokestinama. Aplinkos, kurioje keli darbuotojai pabėgtų su vertingais produktais, sukūrimas niekam nepadeda.

Ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų jūsų patirtį. Manome, kad jums tai tinka, bet galite atsisakyti, jei norite. Priimti Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika