www.suvalkietis.lt
Pagrindinis Suvalkijos krašto informacijos skleidėjas nuo 1942 m.

Kaip išryškinti figūros apvalumus?

Kaip padidinti biustą, jei norite labiau pabrėžti jo formą? Pirmas žingsnis visada turėtų būti tinkamo apatinio trikotažo pasirinkimas. Būtent tam ir buvo sugalvota push-up liemenėlė: ji sukurta tam, kad mažą krūtinę turinčių moterų siluetas atrodytų taip, kaip jos nori. Push up dydį galite pasirinkti pačios, tačiau atminkite, kad pernelyg didelis efekto suteikimas galiausiai nepasiekia tikslo. Daug geriau mažesnei krūtinei naudoti push up efektą tada, kai jūsų stiliui jo labiausiai reikia.

Kas yra push-up liemenėlė?

Pirmas dalykas, kurį reikia išsiaiškinti: kas yra push-up liemenėlė? Terminai push-up, paminkštinti kaušeliai ir paminkštintos liemenėlės dabar vartojami pakaitomis. Sunku visame tame susigaudyti, ypač jei norite padidinti krūtinę.

Yra modelių, kurių kaušelis visiškai užpildytas modeliavimo putomis. Jų ypač ieško moterys, norinčios keliais dydžiais padidinti krūtinę ir suteikti jai labai patrauklią, dailią išvaizdą. Tačiau, svarbu žinoti, kad tai nėra klasikinis push-up. Push-up jis gali būti vadinamas tik tada, kai dalis kaušelio užpildyta modeliavimo medžiaga, kurios paskirtis – stumti krūtis į viršų. Šio sprendimo dėka moteris gali išgauti gundantį ir labai patrauklų „griovelio efektą”, kuris atkreipia kiekvieno vyro dėmesį.

Žodis „push up“ reiškia „pastumti“ ir tai jau yra ryškiausia šio tipo liemenėlių savybė. Tai yra, jos struktūra skirta pakelti ir suvienyti krūtis, kad jos įgautų stangresnę ir apvalesnę išvaizdą.

Kam skirta push-up liemenėlė?

Push up liemenėlė yra itin demokratiškas apatinis trikotažas, kurį gali naudoti visos moterys, norinčios pakelti krūtis. Tačiau jų dažniau ieško mažą krūtinę turinčios moterys, kurios dažnai nori paprastesniu ir natūralesniu būdu pagerinti biusto sritį.

Tačiau tai tinka kiekvienam kūno tipui. Vienintelė detalė, į kurią reikia atkreipti dėmesį, yra tinkamo dydžio pasirinkimas. Moterys, turinčios didesnes krūtis, kurioms reikia daugiau atramos, taipogi gali naudoti ir push up liemenėlę. Tačiau tokiais atvejais svarbu, kad liemenėlės pagrindas būtų tinkamai pritaikytas jas išlaikyti.

Kuri moteris nesvajojo apie pilną ir gražų biustą, ryškią iškirpties liniją? Kai kurioms pasiseka gimti su šiais bruožais, o daugumai reikia šiek tiek pagalbos iš liemenėlės, kuri padidina jų krūtis.

Ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų jūsų patirtį. Manome, kad jums tai tinka, bet galite atsisakyti, jei norite. Priimti Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika