www.suvalkietis.lt
Pagrindinis Suvalkijos krašto informacijos skleidėjas nuo 1942 m.

3 įpročių keitimas, kurie pagerins nuotaiką ir gyvenimo kokybę

Dažnai skundžiatės slogia nuotaika? Atėjo laikas tam tikriems pokyčiams. Jei šiek tiek pakoreguosite savo gyvenimo būdą, galėsite pagerinti nuotaiką ir net gyvenimo kokybę. Taigi, ko vertėtų imtis?

Pradėkite daugiau judėti

Visai nesvarbu, kokią fizinę veiklą nuspręsite pasirinkti, bet kuriuo atveju tai galės užtikrinti teigiamus pokyčius. Jei vis svarstote apie galimybę pradėti sportuoti namuose, galite įsigyti tam tikros sportui skirtos įrangos, kuri jus motyvuos dažniau pasimankštinti. Klaidinga manyti, kad sporto įranga būtinai turi kainuoti labai brangiai: tikrai rasite ir tokio sporto inventoriaus, kuris nepareikalaus ypatingai didelių išlaidų.

Keiskite mitybos įpročius

Ar kada susimąstėte, kad jūsų mitybos įpročiai gali turėti neigiamą poveikį jūsų nuotaikai? Būtent todėl vertėtų stengtis sveikiau maitintis, vengti greito maisto, saldžių kepinių ir kitų daug angliavandenių turinčių maisto produktų. Jei jums sunku atsispirti pagundai užkandžiauti tarp valgių, rinkitės sveikus užkandžius: tam puikiai tinka saujelė nesūdytų riešutų, tokių kaip migdolai ar graikiniai riešutai.

Pakankamai dėmesio skirkite poilsiui

Nepamirškite, kad kokybiškas miegas yra nepaprastai svarbus. Prieš eidami miegoti nesinaudokite mobiliuoju telefonu ar kompiuteriu, venkite žiūrėti televizorių. Jei nepavyksta užmigti per dvidešimt minučių, vertėtų atsikelti ir užsiimti tokia veikla, kuri nėra pernelyg stimuliuojanti, ir kuri reikalauja kuo mažiau šviesos. Rekomenduojama laikytis režimo: stenkitės kasdien eiti miegoti tuo pačiu metu (net ir savaitgaliais!).

Užs. 393.

Ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų jūsų patirtį. Manome, kad jums tai tinka, bet galite atsisakyti, jei norite. Priimti Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika