www.suvalkietis.lt
Pagrindinis Suvalkijos krašto informacijos skleidėjas nuo 1942 m.

Medinių sodo namelių ilgaamžiškumas – pagaminti taip, kad tarnautų ilgus metus!

Nuosavas sodas – tai ne tik poilsis, bet ir darbas. Norint mėgautis šviežiomis daržovėmis ir gražia sodo augmenija, pirmiausia reikia joms skirti daug dėmesio ir turėti tinkamą auginimui skirtą techniką.

Sodui prižiūrėti reikia daug įrankių. Jų saugojimas ir sandėliavimas – tai ne tik estetikos, bet ir saugumo, naudojimo paprastumo bei geros būklės įrangos priežiūros klausimas. Tam puikiai tiks tvarkinga sodo namelis įrankiams.

Rinkoje platus sodo namelių pasirinkimas – nuo ​​didelių ir erdvių iki mažų ir kompaktiškų. Dažniausias pasirinkimas – sodo įrankių namelis iš medžio, kuriuos rasite timbela.lt . Paruošti nameliai yra tvarkingi, vizualiai patrauklūs ir lengvai pastatomi, bet kurioje savo sodo vietoje. Kadangi jie tinkamai paruošti yra patvarūs daugelį metų.

Į ką atkreipti dėmesį renkantis sodo įrankių namelį?

Renkantis optimalų įrankių namelį, pirmiausia reikėtų pagalvoti, kokį vaidmenį jis turėtų atlikti jūsų sode. Įrankių korpuso paskirtis, be kita ko, priklauso nuo jo dydžio.

  • Matmenys

Įrankiams laikyti užtenka net ir nedidelio 2×2 ar 2×3 m ploto. Tačiau jei namelį naudosite ne tik kaip įrankių pasidėjimo vietą, bet ir kaip vieta smulkiems remonto darbams atlikti ar, pavyzdžiui, augalų persodinimui, verta galvoju apie didesnį dydį variantą.

  • Funkcionalumas

Priklausomai nuo įrankių sandėliuke laikomos įrangos, atkreipkite dėmesį į įėjimo durų plotį, kad pro jas laisvai galėtų pravažiuoti karučiai ar žoliapjovė. Privalumas, kad įrankių dėžėje būtų langas – gera ventiliacija ir, žinoma, galimybė panaudoti dienos šviesą. Tačiau jei namas bus naudojamas tik kaip įrankių saugykla, galite jo atsisakyti. Įrankių namelis taip pat turėtų būti pagamintas iš tvirtos ir patvarios medžiagos, kad galėtų atlikti savo užduotį ilgus metus.

  • Estetika

Nerūpestingai ant fotelio išbarstyti drabužiai gali sugadinti net gražiausio kambario išvaizdą. Tas pats ir su sodu. Įrankių namelis tarnauja kaip sodo spintelė, kuri padeda estetiškai laikyti sodo įrankius, tokius kaip grėbliai, kastuvai ar kiti įrankiai. Didelę įtaką sodo estetikai turi ir tai, kaip įrankių namelis atrodo iš išorės. Medinis sodo namelis geriausiai dera su sodo augmenija, žalia žole ir tradicine tvora.

Prieš perkant įsitikinkite, kad sodo namelis bus padengtas orui ir drėgmei nepralaidžiu preparato sluoksniu, tai užtikrins jo ilgaamžiškumą.

Užs. 410.

Ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų jūsų patirtį. Manome, kad jums tai tinka, bet galite atsisakyti, jei norite. Priimti Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika