www.suvalkietis.lt
Pagrindinis Suvalkijos krašto informacijos skleidėjas nuo 1942 m.

Plieninis angaras jūsų verslui – sprendimas, perkelsiantis jūsų įmonę į kitą lygį

Plieninio angaro statyba, iš pirmo žvilgsnio, yra sudėtingas statybos procesas, tačiau įsigilinus į tam tikrus aspektus, tai neturėtų kelti nei baimės, nei nerimo. Yra daugybė savo srities specialistų, kurie gali jums padėti priimti geriausius sprendimus, todėl stambūs statiniai jūsų verslui neturėtų būti priimti skubotai – visada galima domėtis, konsultuotis bei tartis su savo sritį gerai išmanančiais žmonėmis. Dažnai žmonės klausia, kokias savybes turi atitikti kokybiškas plieninis angaras?

Šiame straipsnyje aprašysime kelias pagrindines taisykles, kurių reikia nepamiršti projektuojant ir statant plieninę konstrukciją – angarą. Jei bent iš dalies vadovausitės mūsų patarimais, kaip investuotojas galėsite džiaugtis naudingu ir pigiai statomu bei eksploatuojamu plieniniu angaru. Daugiau informacijos dėl angarų statybos galite rasti čia: https://www.borga.lt/plieniniai-angarai/.

Pritaikykite plieninį angarą prie savo gamyklos technologijos

Vienas iš svarbiausių dalykų, kurį reikia atsiminti, yra pritaikyti angaro matmenis ir jo įrangą prie gamyklos technologijos. Pirmajame bendradarbiavimo su projektuotoju etape jis turėtų atlikti labai išsamų pokalbį su jumis dėl plieno angaro paskirties ir gamyklos veikimo ypatybių. Tai būtinas etapas, leidžiantis optimizuoti priimtus sprendimus ir sumažinti plieno angarų statybos kaštus. Verta iš anksto apgalvoti, kokio darbinio angaro pločio jums reikia. Tai padės išvengti susidūrimų ir sumažinti nenaudojamą erdvę salėje.

Pereikime prie angaro įrangos. Plieninio angaro įranga priklauso nuo jūsų verslo profilio. Pagalvokite apie tai, ko jums tikrai reikia. Žemiau aprašysime pagrindinę plieno konstrukcijos įrangą, kurią galite pasirinkti:

• pakrovimo dokai – palengvinti sunkvežimių pakrovimą ir iškrovimą. Tai geras, idealus sprendimas investuotojams, kurie planuoja dažnai pristatyti ir gabenti medžiagas sunkvežimiais. Pakrovimo dokai gali žymiai pagerinti gamybos įmonės logistikos procesus,
• kranas palengvina medžiagos pakrovimą ir iškrovimą, taip pat palengvina detalių surinkimą darbo vietose. Tai geras sprendimas vadinamajai sunkiajai pramonei.
• dideli vartai – išsigryninkite, kokių vartų jums reikia. Norint į angarą įvažiuoti sunkvežimiams, verta naudoti vartus, kurių aukštis ne mažesnis kaip 4,30 m,
• aukštos laikymo lentynos,
• fotovoltinės plokštės ant stogo,
• rūsys.

Statydami, pavyzdžiui, plieninį baldų pramonei skirtą angarą, turėtumėte apsvarstyti galimybę įrengti pakrovimo doką ir 4,30 aukščio pramoninius vartus, leidžiančius laisvai įvažiuoti sunkvežimiams į patalpą. Taip pat galite apsvarstyti galimybę naudoti antresolę, kuri suteiks papildomos vietos sandėliavimui plieninio angaro viduje, o salėje įrengti fotovoltinę instaliaciją, kuri leis sumažinti elektros sąskaitas.
Teisiniai reikalavimai – kokius reikalavimus turi atitikti angarai?

Plieninių angarų įranga – dar ne viskas. Plieniniai pastatai turi atitikti daugybę formalių ir teisinių reikalavimų, atsižvelgiant į jų paskirtį. Daugelis investuotojų apie tai nenusimano arba žino tik menką kiekį informacijos, tad šiuo klausimu verta ieškoti specialisto, su kuriuo būtų galima pasikonsultuoti visais svarbiais jūsų verslui klausimais. Šis žingsnis yra itin svarbus, nors ir neįdomus. Tačiau šioje vietoje suklydus gali tekti labai nusivilti, kai angaras bus pastatytas, o, pavyzdžiui, leidimai negauti ir verslas stovi vietoje, nes tam tikri niuansai neatitinka vienų ar kitų reikalavimų.

Jei vis dar turite klausimų, susijusių su plieninio angaro statyba jūsų verslui, teiraukitės specialistų – apsilankykite internetu jų svetainėje, kad galėtumėte greitai ir lengvai gauti jus dominančią informaciją.

Užs. 397.

Ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų jūsų patirtį. Manome, kad jums tai tinka, bet galite atsisakyti, jei norite. Priimti Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika